John Reinke doğruladı: Yeni ‘Tiger King’ bölümleri yolda

 John Reinke doğruladı: Yeni ‘Tiger King’ bölümleri yolda

‘Tiger King’ belgesel dizisinin yıldızı John Reinke, yeni bölümlerin yolda olduğunu doğruladı

Netflix’in büyük ses getiren belgesel dizisi Tiger King‘in yıldızı John Reinke, yeni bölümlerin yolda olduğunu doğruladı. Tiger King‘in ilk sezonu sekiz bölümden oluşuyor.

14 yıl boyunca dizinin konu edindiği Joe Exotic’in hayvanat bahçesinde çalışan Reinke, şimdilerde Tiger King deneyimine dair röportajlar veriyor. The Mirror‘a verdiği röportajda ise Reinke, belgesel dizisinin hayranlarını yeni bölümlerin beklediği haberlerini doğruladı.

Reinke, röportajda “Yayınlanması gereken daha çok içerik var ve Netflix’in elinde iki üç bölümlük daha görüntü olduğunu biliyorum,” dedi. Daha kullanılmamış yüzlerce saat görüntünün bulunduğunu belirten Reinke, “Netflix bu konuda benimle iletişime geçeceğini söyledi,” diye ekledi.

Reinke, Joe Exotic’in kendisinin de yönetmenlerle çalıştığını söyledi. Exotic’in zaman zaman hayvanat bahçesine yönetmenler getirip hayvanların görüntülerini aldırttığını belirten Reinke, “Bu görüntüler de bir noktada gün yüzüne çıkacaktır herhalde,” dedi.

Belgesel dizisinin yapımcıları Eric Goode ve Rebecca Chaiklin de daha önce verdikleri demeçlerde hikayenin tamamının henüz anlatılmadığını söylemişlerdi.

Beş kaplanı öldüren, bir rakibini öldürtmek için de kiralık katil tutan hayvanat bahçesi sahibi Joe Exotic’in hikayesini anlatan Tiger King, en çok izlenen Netflix yapımlarından oldu.

Konu ayrıca Imagine Television Studios ve CBS tarafından kurmaca bir mini dizi olarak da işlenecek. Sekiz bölümlük dizide Joe Exotic’i yıldız oyuncu Nicolas Cage canlandıracak.

Benzer İçerikler