Netflix, ‘Korku Sokağı’ Üçlemesinin Fragmanını Yayınladı

   Netflix, ‘Korku Sokağı’ Üçlemesinin Fragmanını Yayınladı

  Korku Sokağı üçlemesi, temmuz ayında Netflix ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. R.L. Stein‘ın çok satan kitap serisinden uyarlanan üçlemenin tanıtım fragmanı ve afişi de yayınlandı.

  1994 yılında bir grup genç, yaşadıkları kasabaya yüzlerce yıldır musallat olan lanetli olayların birbiriyle olan bağlantısını ve sıradaki kurbanların kendileri olabileceğini keşfeder. R.L. Stine’ın çok satan korku serisinden uyarlanan Korku Sokağı üçlemesi, Shadyside’ın uğursuz geçmişine uzanan kâbus dolu bir öyküyü anlatıyor.

  Üçlemenin “1994” başlıklı ilk filminin oyuncu kadrosunda Kiana Madeira, Olivia Scott Welch, Benjamin Flores Jr., Julia Rehwald, Fred Hechinger, Ashley Zukerman, Maya Hawke, Darrell Britt-Gibson, Jordana Spiro, Jordyn DiNatale yer alıyor.

  Üçlemenin “1978” başlıklı ikinci filminde şu isimler rol alıyor: Sadie Sink, Emily Rudd, Ryan Simpkins, McCabe Slye, Ted Sutherland, Jordana Spiro, Gillian Jacobs, Kiana Madeira, Benjamin Flores Jr., Ashley Zukerman, Olivia Scott Welch, Chiara Aurelia, Jordyn DiNatale.

  Korku Sokağı üçlemesinin “1666” başlıklı üçüncü filmindeyse Kiana Madeira, Ashley Zukerman, Gillian Jacobs, Olivia Scott Welch, Benjamin Flores Jr., Darrell Britt-Gibson, Sadie Sink, Emily Rudd, McCabe Slye, Julia Rehwald, Fred Hechinger, Jordana Spiro, Elizabeth Scopel, Randall Havens bulunuyor.

  Üçlemenin yönetmenliğini Leigh Janiak yapıyor. Senarist kadrosunda ise Janiak ile beraber Zak Olkewicz, Phil Graziadei ve Kate Trefry bulunuyor.

  Yönetmen Leigh Janiak, üçlemede izleyicileri nelerin beklediğini şöyle anlatıyor: “Çılgın ve kanlı bir yaz mevsiminde çektiğimiz Korku Sokağı’nın üç filmi de birer hafta arayla izleyici ile buluşacak. Herkesi Korku Sokağı dünyasına davet etmek için sabırsızlanıyorum!”

  Üçlemenin uyarlandığı kitap serisinin yazarı R.L. Stine ise “Korku Sokağı hayranlarını büyük sürprizler bekliyor,” diyor. “Okuyucular, kitap serisinin 13+ olarak derecelendirildiğini bilirler. Ancak filmler, 18+ olarak derecelendirildi. Bu da çok daha fazla korku ve gerilimi beraberinde getiriyor. Üçleme beklediğimden çok daha fazla korku içeriyor. Shadyside Kasabası’ndaki dehşetin canlandığını görmek çok eğlenceli!”

  Korku Sokağı üçlemesinin filmleri, sırasıyla 2 Temmuz, 9 Temmuz ve 16 Temmuz 2021 tarihlerinde Netflix ekranlarındaki yerini alacak.

  Benzer İçerikler