Netflix’in Yeni Filmi Proje’nin Fragman ve Görselleri Paylaşıldı

    Beş dakikalığına olağanüstü güçlere sahip olmak için neleri riske ederdiniz sorusundan yola çıkan Proje filminin başrollerinde Jamie Foxx ve Joseph Gordon-Levitt var

    Netflix‘in yeni filmi Proje, 14 Ağustos’ta tüm dünyayla aynı anda gösterime girmeye hazırlanıyor. Filmden fragman ve görseller de paylaşıldı.

    Yönetmenliğini Henry Joost ve Ariel Schulman‘ın yaptığı, senaryosunu Mattson Tomlin‘in yazdığı Proje’nin oyuncu kadrosunda ise yıldız isimler dikkat çekiyor. Filmin başrollerini Jamie Foxx ile Joseph Gordon-Levitt paylaşıyor. İkiliye Dominique Fishback, Rodrigo Santoro, Colson Baker (MGK), Allen Maldonado, Amy Landecker, Courtney B. Vance gibi oyuncular eşlik ediyor.

    Proje’nin hikayesiyse beş dakikalığına olağanüstü güçlere sahip olmak için neleri riske ederdiniz sorusundan yola çıkıyor. Hikaye şu şekilde: New Orleans sokaklarında, kullanan herkeste farklı süper güçleri ortaya çıkaran yeni bir gizemli hap hakkında söylentiler yayılmaya başlar. Tek sorun, bu hapı alana kadar neler olacağını bilmemektir. Kimileri kurşun geçirmez cilde sahip olmak, görünmezlik gibi güçler elde ederken kimileri de bu hapa ölümcül bir reaksiyon gösterir. Fakat bu hap şehirdeki suç oranını tehlikeli seviyelere çıkarınca yerel bir polis (Joseph Gordon-Levitt), genç bir satıcıyla (Dominique Fishback) ve gizli bir intikam arzusundan güç alan eski bir askerle (Jamie Foxx) birlik olur. Bu hapın yaratılmasından sorumlu olan grubun izini bulmak ve onları durdurmak için hapı alma riskine girerler.

    Benzer İçerikler