Özge Yağız, BKM’nin Yeni Dizisi ‘Sol Yanım’da

   Özge Yağız, BKM’nin Yeni Dizisi ‘Sol Yanım’da

  Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, STAR TV’de seyirciyle buluşmaya hazırlanan Sol Yanım‘da genç kuşağın dikkat çeken ismi Özge Yağız da rol alıyor. Özge Yağız, dizide Serra karakterini canlandıracak. 

  Varlıklı bir ailede doğan ve şımartılarak büyütülen Serra, üniversiteye başladığında ise orta halli bir mahallede yaşamak zorunda kalır. Üstelik, hasta annesinin sorumluluğu da üzerindedir. Onları hayatın bu tarafına savuran kader, şimdi başka tesadüflerle ona yeni başlangıçlar için kapılar açacaktır. 

  Genç yaşta hayatın tüm sorumluluğunu üstlenmiş Serra, lüks bir otelin “housekeeping” elemanı olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda nezaketi, duru güzelliği ve zekasıyla Kuzey Üniversitesi’nde dikkatleri çekmektedir.

  Özge Yağız, son olarak Kanal 7’de yayınlanan Yemin dizisinde rol almıştı. 23 yaşındaki genç oyuncu, ondan önce ise Adını Sen Koy dizisinde Zeliha karakterini canlandırıyordu.

  BKM’nin STAR TV için hazırladığı Sol Yanım dizisinin yönetmenliğini Serdar Gözelekli yapıyor. Serdar Gözelekli, son olarak Afili Aşk dizsinin yönetmenliğini yaptı.

  Sol Yanım‘ın senaryo yazarı ise Adını Feriha Koydum ve Yasak Elma dizilerine imza atan Melis Civelek.

  Genç yıldızları usta isimlerle buluşturan zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Sol Yanım, tesadüfler ile büyüyen bir aşkın ve geçmişten geleceğe taşınan başka sevdaların hikayesini anlatacak.

  Sol Yanım‘da başrolleri Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut, Taner Rumeli paylaşıyor. Sol Yanım, çok yakında STAR TV ekranında olacak.

  Benzer İçerikler