Paw Patrol Hayranlarına XBOX Ödüllü Yarışma

 Paw Patrol Hayranlarına XBOX Ödüllü Yarışma

Cartoon Network, 20 Ağustos’ta vizyona giren yepyeni Paw Patrol filmini özel bir yarışmayla kutluyor. Paw Patrol ile ilgili sorulara yanıt veren çocukları; XBOX oyun konsolu, tablet ve elektrikli kaykay, Paw Patrol filmi oyuncakları gibi büyük ödüller ve daha birçok sürpriz ödül bekliyor. Cartoon Network, Paw Patrol’ün yeni macerasını merak edenler ve filmi ödüllerle kutlamak isteyen çocukları 20 Ağustos – 12 Eylül tarihleri arasında www.cartoonnetwork.com.tr’de gerçekleşecek yarışmaya davet ediyor. 

Paw Patrol‘ün yepyeni filminde macera şehrini kurtarmaya, Cartoon Network ise filmi ödüllü bir yarışmayla kutlamaya hazırlanıyor. Yarışmada Paw Patrol‘le ilgili sorular çocuklara soruluyor ve çizgi filmin hayranları kolaylıkla soruları cevaplayabiliyor. 

20 Ağustos – 12 Eylül tarihleri arasına www.cartoonnetwork.com.tr adresinden gerçekleşecek yarışmada soruları yanıtlayan çocuklar arasından 1 kişi XBOX One S oyun konsolu, 1 kişi tablet, 1 kişi elektrikli kaykay, 1 kişi akıllı saat, 1 kişi trambolin, 2 kişi denge tahtası, 3 kişi waveboard kazanma şansı yakalayacak. Ayrıca 20 kişi de Paw Patrol‘ün birbirinden eğlenceli Spin Master oyuncaklarıyla buluşacak.  

Benzer İçerikler