Natasha Lyonne ve Rian Johnson’ın Peacock dizisi ‘Poker Face’in kadrosu genişliyor

 Natasha Lyonne ve Rian Johnson’ın Peacock dizisi ‘Poker Face’in kadrosu genişliyor

Natasha Lyonne ve Rian Johnson’ın Peacock serisi “Poker Face”, oyuncu kadrosuna beş yeni oyuncu ekledi.

Tim Meadows (“Saturday Night Live,” “The Goldbergs”), Jameela Jamil (“The Good Place,” “She-Hulk”), Nicholas Cirillo (“Outer Banks,” “Jesus Revolution”), Audrey Corsa (“Hepsi Rise,” “Dear Edward”) ve Niall Cunningham (“And Just Like That,” “Life in Pieces”) dizide rol aldı.

Kadrodaki beş yeni oyuncu, daha önce duyurulan dizinin başrol oyuncusu Lyonne ile birlikte Joseph Gordon-Levitt, Benjamin Bratt, Stephanie Hsu ve David Castañeda’yı içeriyor. Kaynaklar, dizinin prosedürel bir format izleyeceğini ve Lyonne’nin karakterinin her bölümde farklı cinayetleri çözmek için çalıştığını görse de, dizinin konusu ve karakter ayrıntıları büyük ölçüde gizli tutuluyor.

“Poker Face”, Mart 2021’de Peacock’dan 10 bölümlük bir sipariş aldı. Johnson, diziyi yarattı ve baş yapımcılığı T-Street Productions aracılığıyla yaptı. Lyonne, Animal Pictures’dan Maya Rudolph ve Danielle Renfrew Behrens ile ortak yapımcılığın yanı sıra Animal Pictures çatısı altında yapımcılık yapıyor. Nora ve Lilla Zuckerman, baş yapımcı ve ortak showrunner olarak görev yapıyor.

Benzer İçerikler