‘Saklı’: BluTV’den ‘The Affair’ Uyarlaması

   ‘Saklı’: BluTV’den ‘The Affair’ Uyarlaması

  İmza attığı orijinal içeriklerle son dönemde dikkat çeken BluTVSaklı ile çok konuşulan yapımlarına bir yenisini daha ekliyor. Dünyada büyük ilgiyle izlenen The Affair dizisinden uyarlanan yapım, yakında sete çıkıyor.

  Saklı’nın uyarlandığı The Affair dizisi 2012’de Showtime’da yayınlanması ile birlikte tüm dünyada çok yoğun ilgi ve merakla karşılanmıştı. Bölümlerin karakterler üzerinden iki farklı bakış açısı ile anlatılması, dizinin hikayesi kadar anlatım tarzı ile de çok ses getirmesini sağlamıştı.

  Saklı dizisinde de aynı anda farklı bakış açılarının insanların hayatlarını ne denli değiştirdiğine şahit olacağız. Her yaştan izleyicinin kendinden bir şey bulacağı dizi, İspanya’dan sonra ilk kez Türkiye’de yapılan uyarlanmasıyla seyirciyle buluşacak.

  Saklı‘nın uyarlama senaryosunun altında Deniz Akçay imzası var. Akçay, daha önce İstanbullu Gelin, Hayat Bilgisi, Dila Hanım gibi birçok başarılı dizinin tasarımını ve senaristliğini yapmıştı. The Affair‘dan uyarlanan dizinin yönetmenliğini ise Ömür Atay üstleniyor. Atay’ı Bir İstanbul Masalı, Masumiyet, Aşk Meydan Savaşı, Kapalı Çarşı dizilerinden tanıyoruz.

  Saklı dizisinin kadrosunda Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar’a Zuhal Olcay, Nur SürerErdal KüçükkömürcüJanset gibi oyuncular bulunuyor.

  Merakla beklenen yapımın çekimlerinin temmuz başında başlaması bekleniyor.

  Benzer İçerikler