‘Savaşçı’: 108. Bölümde Ne Oluyor? İşte Özet…

   ‘Savaşçı’: 108. Bölümde Ne Oluyor? İşte Özet…

  FOX‘un sevilen dizilerinden Savaşçı, 5 Haziran Cumartesi günü saat 20.00’de 108. bölümüyle ekranlara geliyor. Peki, Savaşçı dizisinin yeni bölümünde neler oluyor?

  İşte, Savaşçı’nın 108. bölüm özeti:

  Kılıç Timi, Görkem ve Savaş Astsubayları kurtarmak için terörist elebaşı Şiyar’ın kampına geldiğinde astsubaylar çoktan harekete geçmiştir. Ortalık tam bir yangın yerine dönerken Şiyar’ın son hamlesi Görkem ve Savaş’ı ölümle burun buruna getirir. Yoğun ateş altında onların olduğu noktaya ulaşan Yüzbaşı Bozkurt ve Astsubay Çekiç orada hiç beklemedikleri bir manzarayla karşılaşırlar.  Kılıç Timi’nin eline düşeceğini anlayan Şiyar ise kendini kurtarmak için başka bir yol bulmaya çalışır. Kopuz Albay, bölgede daha fazla kalmaları çok riskli olduğu için Kılıç Timi’nin karargaha dönmesini ister. Karargahta Şiyar ve birlikte hareket ettiği Çakal’la Artin’i yakalamak için hemen araştırmalara başlanır… 

  Kılıç Timi dört gözle Kopuz Albay’dan gelecek operasyon haberini beklerken İlyas Astsubay da Ayça’yla birlikte biraz vakit geçirmek ister. Ancak iki sevgilinin bu buluşması büyük bir şokla bitecek ve bu durum İlyas ve Ayça’nın hayatlarında yepyeni ve zorlu bir süreci başlatacaktır.

  Bu arada Kopuz Albay, gelen önemli bir istihbaratın Şiyar’la ilgisi olduğunu belirler ve hemen bu bilgi doğrultusunda detaylı bir plan yapar. Kılıç Timi’ni hemen harekete geçiren Kopuz Albay için artık hesap kapatma zamanı gelmiştir.     

  Benzer İçerikler