‘Savaşçı’ Dizisinin Oyuncu Kadrosuna 6 Yeni İsim Katılıyor

   ‘Savaşçı’ Dizisinin Oyuncu Kadrosuna 6 Yeni İsim Katılıyor

  FOX’un sevilen dizisi Savaşçı, 5. sezonuyla ekran serüvenine devam ediyor. Dizinin kadrosuna altı yeni isim katılıyor. 

  Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosunda Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik, Ali Tarık Fındık, Serkan Kuru, Serenay Aktaş, Ersin Olgaç, Serhat Nalbantoğlu, Elit Andaç Çam, Şahverdi Ali Eren, Esma Soysal, Yiğit Anıl Dinkçi, Feyza Sevil Güngör, Güneş Zavrak ve Ediz Hun, Alp Öyken ile Zerrin Sümer gibi isimler bulunuyordu. Bu kadroya şimdi altı yeni isim dahil oluyor. Furkan Ak, Yener Gürsoy, Selim Erdoğan, Emre Fakıoğlu, Orhan Gediz ve Beyza Eren dizinin oyuncu kadrosuna katılıyor.

  Furkan Ak, Bektaş’ın kardeşi “Alper Subaşı” olarak izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor, Yener Gürsoy, terör odakları tarafından Türkiye’nin güney sınırı ve sınır ötesinde faaliyet göstermesi için gönderilmiş “Çakal” adlı bir teröristi canlandıracak. Selim Erdoğan, “Şiyar” kod adlı örgüt liderini oynayacak. Emre Fakıoğlu, Çakal’ın iş birliği içine olduğu “Artin” kod adlı teröristi canlandıracak. Orhan Gediz ve Beyza Eren ise anne-babalarını terör saldırılarında kaybetmiş iki Türkmen kardeşe hayat verecekler.

  106. bölüm itibarıyla izleyici karşısında çıkacak oyuncuların çekimleri Eskişehir’de son hız devam ediyor.

  Yapımcılığını Limon Yapım/Hayri Aslan’ın üstlendiği dizinin yönetmenliğini Eray Koçak yapıyor. Senaryonun altında ise Süleyman Çobanoğlu imzası var.

  Aksiyon türündeki Savaşçı dizisi, her cumartesi saat 20.00’de FOX’ta.

  Benzer İçerikler