Sex Education Dizisinin 3. Sezonundan Yeni Kareler Paylaşıldı

   Sex Education Dizisinin 3. Sezonundan Yeni Kareler Paylaşıldı

  Netflix, Sex Education dizisinin üçüncü sezonundan yeni kareler paylaştı.

  Sex Education‘ın sekiz bölümden oluşan üçüncü sezonu, 17 Eylül’de tüm dünyayla aynı anda Netflix’te izleyiciyle buluşuyor. Sevilen dizinin yeni sezonundan yeni kareler de paylaşıldı.

  Dizinin üçüncü sezonunda yeni bir yıldayız. Otis, sıradan ergen hayatına devam ederken; Eric ve Adam ilişkilerinde yeni bir döneme girerler. Jean ise beklediği bebeği için hazırlıklarla uğraşır. Bu sırada, okulun yeni müdürü Hope (Jemima Kirke) Moordale’i mükemmel bir okula dönüştürmek için elinden geleni yapar. Aimee feminizmi keşfeder, Jackson aşık olur ve kayıp bir sesli mesaj ortalarda dolaşır. 

  Sex Education dizisinin oyuncu kadrosunda Asa Butterfield, Gillian Anderson, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Connor Swindells, Aimee-Lou Wood, Kedar Williams-Stirling, Chaneil Kular, Simone Ashley, Mimi Keene, Tanya Reynolds, Mikael Persbrandt, Patricia Allison, Sami Outalbali, Anne-Marie Duff, George Robinson, Chinenye Ezeudu, Alistair Petrie, Samantha Spiro, Rakhee Thakrar ve Jim Howick’in yer alıyordu. Üçüncü sezonda onlara Bay Groff’un daha başarılı ağabeyi Peter Groff’u canlandıran Jason Isaacs, ilk kez bir yapımda rol alan ve Moordale öğrencisi Cal’a hayat veren Dua Saleh ve Elsie’nin üvey annesi Anna olarak izleyeceğimiz Indra Ové katıldı.

  Laurie Nunn tarafından yazılan ve yaratılan dizinin yapımcılığını Eleven üstleniyor. Dizinin senaryo ekibinde Sophie Goodhart, Selina Lim, Mawaan Rizwan, Temi Wilkey, Alice Seabright ve Jodie Mitchell yer alıyor. Üçüncü sezon bölümlerini Ben Taylor ve Runyararo Mapfumo yönetiyor. Laurie Nunn, Ben Taylor ve Jamie Campbell aynı zamanda dizinin yürütücü yapımcılığını da üstleniyor.

  Benzer İçerikler