‘Shining Vale’ 2. sezon onayını aldı

 ‘Shining Vale’ 2. sezon onayını aldı

Korku-komedi dizisinin ikinci sezonu sekiz bölümden oluşacak. Dizide Courtney Cox, Greg Kinnear, Mira Sorvino, Gus Birney, Merrin Dungey ve Dylan Gage yer alıyor.

Starz orijinal programlama başkanı Kathryn Busby, “‘Shining Vale’ hem çok komik hem de evlilik, ergen ebeveynliği ve anneliğin üç boyutlu güzel bir tasviri” dedi. “İzleyicilere korku ve komedinin harika bir karışımı olan bu diziden bir sezon daha sunmaktan heyecan duyuyoruz.”

“Shining Vale”nin yürütücü yapımcı kadrosu Other Shoe Productions’tan Jeff Astrof, Merman’dan Sharon Horgan ve Clelia Mountford ve Kapital Entertainment’tan Aaron Kaplan. Astrof aynı zamanda showrunner, Cox ise yapımcı olarak hizmet veriyor. Astrof ve Horgan tarafından ortaklaşa oluşturulan dizinin yapımcılığını Warner Bros. Television ve Lionsgate Television üstleniyor.

Astrof, “Sharon ve ben, Phelps’in hikayesinin sonraki sekiz bölümünü anlatabildiğimiz için çok heyecanlıyız – özellikle de birinci sezonu bitirme şeklimizden sonra” dedi. “Şahsen, ikinci sezonda çıtayı daha da yükseltmeye çalışmanın ezici baskısını dört gözle bekliyorum. Ama her şeyi yapabiliriz. Sonuçta, ‘Biz Phelps’iz!’”

Benzer İçerikler