‘Sokağın Çocukları’ 5. Sezon 2. Bölümü Bugün Yayında

 ‘Sokağın Çocukları’ 5. Sezon 2. Bölümü Bugün Yayında

BluTV‘nin en beğenilen özel yapımlarından biri olan Sokağın Çocukları dizisinin beşinci sezonunu geçtiğimiz hafta itibariyle nefes kesici bir bölümle izleyicilerle buluşturdu. İstanbul’a taşınan hikayede neler yaşanacağı şimdiden büyük merak konusu oldu.

BluTV’nin heyecan yüklü fenomen dizisi Sokağın Çocukları yeni sezonuyla hayranlarının karşısına çıktı. Onur Akbay ve ekibinin İstanbul’da atıldıkları yeni macera, yeni mücadeleleri de beraberinde getirdi. Dolapdereliler ile çalışmaya başlayan Onur ve Demir’in yeni yolculuğu yine soluksuz izlenecek.

Sokağın Çocukları

Sokağın Çocukları Dizisinin İkinci Bölümünde Neler Oluyor?

Onur ve Demir Dolapderelilerle çalışmaya devam ederken Halil Ağa’nın gözü üstlerindedir. Bu sırada Halil Ağa’nın oğlu Mert de Dolapderelilerin kardeşi Reyhan’a takıntılı olduğu için attıkları her adımdan haberdardır. Yusuf, Mazi ve İlyas ise  İstanbul’daki bağlantılarını genişletmek için çalışmaya başlar. Onur, Halil Ağa’nın adamlarıyla iş yapmaya başlayınca Halil Ağa emri verir ve çürük elmaların temizlenmesini ister. Ancak Onurların ondan bir adım ileride ve hazırlıklı olduğundan haberi yoktur.

Farklı mahallelerin farklı kültürlerini ve amansız bir mücadeleyi gözler önüne seren Sokağın Çocukları‘nın yeni bölümü bugünden itibaren BluTV’de yayında.

Benzer İçerikler