BKM’nin Yeni Dizisi ‘Sol Yanım’, Perşembe Günü Başlıyor

   BKM’nin Yeni Dizisi ‘Sol Yanım’, Perşembe Günü Başlıyor

  Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, sezonun merakla beklenen dizisi Sol Yanım, perşembe akşamı ilk bölümüyle ekranlara merhaba diyor.

  Sol Yanım, annesinin bakımıyla ilgilenmenin yanı sıra lüks bir otelde çalışan ve özel bir üniversitede burslu okuyan Serra’nın hikayesini anlatıyor.

  Serra, genç yaşına rağmen büyük sorumluluklar üstlenmek zorunda kalmıştır. Aynı üniversitede okuyan varlıklı Kutlusay Ailesi’nin veliahtı Selim ise derslerine olan ilgisizliği ve eğlence düşkünlüğüyle ailesinden ve özellikle babası İhsan Kutlusay’dan tepki görmektedir. 

  İşten çıkıp derse yetişmeye çalışan Serra, otelde yaşadığı bir olay sonucunda okula limuzinle giderek tüm bakışların üzerinde toplanmasına neden olur. Serra’nın ünü okulda hızla yayılırken, Selim’le tesadüfi tanışmaları ikisinin de yaşamlarını tümüyle değiştirecektir.

  Sol Yanım’ın ilk bölüm tanıtımı, geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı.

  Dizinin yönetmenliğini Serdar Gözelekli üstleniyor. Senaryo ise Melis Civelek imzasını taşıyor. Sol Yanım genç ve tecrübeli oyuncuları bir araya getiriyor. Dizinin başrollerinde Özge Yağız ve Tolga Mendi yer alıyor. İkiliye Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut, Taner Rumeli gibi isimler eşlik ediyor.

  Özge Yağız, canlandırdığı Serra karakterini NTV‘ye verdiği röportajda anlatmıştı. 23 yaşındaki genç oyuncu, Serra için “Sade… Gücünü, duygusallığını, şefkat ihtiyacını saklı yaşayan, kısacası tüm dünyasını kalbine sığdırmış bir genç kız,” demişti.

  Sol Yanım‘ın ilk bölümü, 26 Kasım Perşembe akşamı 20.00’de Star TV ekranlarında olacak. Dizi, her hafta yine perşembe günleri Star TV ekranlarında sevenleriyle buluşacak.

  Benzer İçerikler