‘Succession’ Dizisinin 3. Sezonunun Yayın Tarihi Belli Oldu

   ‘Succession’ Dizisinin 3. Sezonunun Yayın Tarihi Belli Oldu

  Son dönemin en sevilen dizilerinden Succession, üçüncü sezonuyla geri dönüyor. HBO, komedi – dram türündeki dizinin yeni sezonunun Ekim ayında izleyiciyle buluşacağını duyurdu.

  Emmy ödüllü dizinin üçüncü sezon çekimleri, Kovid-19 pandemisi nedeniyle birkaç kez ertelendikten sonra 2020 sonbaharında başlamıştı. Geçen ay HBO, Succession dizisinin üçüncü sezonundan yeni bir fragman da paylaşmıştı.

  Succession‘ın devamlı oyuncu kadrosunda Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook, Kieran Culkin, Alan Ruck, Nicholas Braun, Matthew Macfadyen ve J. Smith-Cameron yer alıyor. Daha önce dizide çeşitli bölümlerde rol almış Peter Friedman, Dagmara Dominczyk, Justine Lupe, David Rasche, Fisher Stevens, Hiam Abbass, Arian Moayed, Harriet Walter ve James Cromwell de üçüncü sezon ile beraber diziye dönüyorlar.

  Succession, üçüncü sezonunda yeni oyuncu ve karakterleri de izleyicisiyle buluşturuyor. Adrien Brody, Alexander Skarsgård, Sanaa Lathan, Linda Emond, Jihae Kim, Hope Davis, Dasha Nekrasova ve Ella Rumpf ekibe yeni katılan isimler arasında yer alıyor.

  Benzer İçerikler