Suzan Aksoy, ‘Akrep’ Dizisinin Kadrosuna Katıldı

   Suzan Aksoy, ‘Akrep’ Dizisinin Kadrosuna Katıldı

  Star TV’nin sevilen dizisi Akrep‘in kadrosuna usta oyuncu Suzan Aksoy katılıyor. 

  Suzan Aksoy, Akrep‘te, Perihan’ın gecekonduda yaşadığı zamanlardan komşusu Hünkar Arımlı karakteriyle geliyor. Hünkar Arımlı, Berna’nın ve çocukları Duru ve Şahin’in dadısı ve manevi annesi…

  Hünkar, Perihan’ın, Ferda’nın babası ile evli olduğu dönemde komşusuymuş. İkinci evliliğinden sonra ise Perihan’ın yanına yerleşip önce Berna’ya, ardından Duru’ya ve Şahin’e bakıcılık ediyor. Hünkar, acı ve sevinçleri beraber yaşadığı kadim dostu Perihan’la yeniden sırt sırta vererek mücadele edecek. 

  Hünkar, Berna ve Fikret’in ölümünün ardından köşkte hüküm süren kara bulutları dağıtmaya uğraşacak. Hünkar, Perihan ve torunlarına güç olurken, onları üzenlere eli maşalı, dobra yanını göstermekten de geri durmayacak. 

  Hünkar’ın çalışkanlığı, disiplini ve Perihan’a sadakati ise Hacer’i hayli rahatsız edecek. 

  Suzan Aksoy, daha önce birçok önemli televizyon projesinde yer almıştı. Bunlar arasında Ayrılsak Da Beraberiz, Çemberimde Gül Oya, Şevkat Yerimdar gibi yapımlar vardı.

  1441 Productions yapımı Akrep‘in yönetmenliğini Gökçen Usta yapıyor. Dizinin başrollerini Demet Akbağ ile Evrim Alasya paylaşıyor. Senaryonun altında ise Erkan Birgören imzası var.

  Akrep, her perşembe Star TV’de izleyicilerle buluşuyor.

  Benzer İçerikler