‘The White Lotus’un Sicilya’da geçecek 2. sezon kadrosunda, üç İtalyan yıldız bir arada

 ‘The White Lotus’un Sicilya’da geçecek 2. sezon kadrosunda, üç İtalyan yıldız bir arada

HBO’nun “The White Lotus” dizisinin ikinci sezon oyuncu kadrosuna, İtalyan yıldızlar Beatrice Grannó, Sabrina Impacciatore ve Simona Tabasco katıldı.

Mike White’ın sosyal hicvinin merakla beklenen 2. Sezonu, Sicilya’daki lüks bir tesiste gerçekleşecek. Impacciatore, White Lotus Sicilya beldesinin yöneticisi Valentina’yı oynayacak. Grannó ve Tabasco ise, otelin çevresinde dolaşan Sicilyalı iki kız olan Mia ve Lucia’yı canlandırıyorlar.

Üç yeni oyuncu daha önce duyurulan Jennifer Coolidge, F. Murray Abraham, Adam DiMarco, Meghann Fahy, Tom Hollander, Michael Imperioli, Theo James, Aubrey Plaza, Haley Lu Richardson, Will Sharpe ve Leo Woodall’a katıldı.

Abraham, oğlu (Imperioli) ve yeni üniversite mezunu torunu (DiMarco) ile seyahat eden yaşlı bir adam olan Bert Di Grasso’yu oynayacak. Hollander, arkadaşları ve yeğeniyle seyahat eden İngiliz bir göçmen olan Quentin’i canlandırırken, Richardson, patronuyla seyahat eden genç bir kadın olan Portia’yı canlandırıyor.

White, dizinin yaratıcısı, yazarı, yönetmeni ve baş yapımcısı olarak görev yapıyor, David Bernad ve Mark Kamine de baş yapımcı olarak görev yapıyor.

Benzer İçerikler