The Witcher’ın 2. Sezonundan Henry Cavill Fotoğrafları Paylaşıldı

 The Witcher’ın 2. Sezonundan Henry Cavill Fotoğrafları Paylaşıldı

Henry Cavill tarafından canlandırılan Rivialı Geralt‘ın (Geralt of Rivia) yeni maceralarına hazır mısınız?

Netflix, heyecanla beklenen The Witcher’ın ikinci sezonundan ilk görselleri paylaştı. Çekimleri İngiltere’de devam eden diziden paylaşılan görsellerde, Henry Cavill tarafından canlandırılan Rivialı Geralt karakteri yer alıyor.

Fantastik bir evrende geçen The Witcher, bir ailenin epik öyküsünü konu alıyor. Aynı isimli roman serisinden uyarlanan dizinin baş karakteri ise Cavill tarafından hayata geçirilen Rivialı Geralt. Yalnız bir canavar avcısı olan Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmakta. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştıyor. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeye çalışıyor.

Geralt
Rivialı Geralt (Henry Cavill)

Aynı isimli bir video oyunu da bulunan dizinin ikinci sezonunda ise Geralt’ın serüveni tüm heyecanıyla sürüyor. Yennefer’in hayatını Sodden Savaşı’nda kaybettiğine inanan Geralt, Prenses Cirilla’yı bildiği en güvenli yere, yani doğduğu ev Kaer Morhen’e getiriyor. Kıta’nın kralları, elfleri, insanları ve şeytanları onun duvarlarının dışında üstünlük için çabalarken, Geralt’ın Cirilla’yı çok daha tehlikeli bir şeyden koruması gerekiyor: Kızın sahip olduğu gizemli güçten.

Dizinin ikinci sezonunda oyuncu kadrosuna Yasen Atour, Joey Batey, Eamon Farron, Kristofer Hivju, Paul Bullion, Thue Ersted Rasmussen, Agnes Bjorn, Aisha Fabienne Ross, Mecia Simson da katıldı.

Episode Dergi’nin 17. sayıda kapak konusu The Witcher‘dı.

Benzer İçerikler