Tiyatro Sahnesinden Gain’e Taşınan ‘Metot’, Yayın Hayatına Başlıyor

   Tiyatro Sahnesinden Gain’e Taşınan ‘Metot’, Yayın Hayatına Başlıyor

  Yeni nesil içerik platformu Gain’in yolculuğu, tiyatro dünyasının en sevilen oyunlarından Metot ile devam ediyor.

  Metot, Semaver Kumpanya tarafından geçtiğimiz 10 sezon boyunca kapalı gişe oynandı. Bu tiyatro oyunu şimdi mini dizi formatıyla GAİN izleyicisiyle buluşuyor.

  Dizi, aynı pozisyon için insan kaynakları departmanıyla görüşmeye gelen dört kişinin perspektifinden günümüz iş dünyasının acımasız yönlerini ele alıyor. Merakla beklenen yapım Nisan ayından itibaren GAİN’de başlıyor.

  Hayallerinizdeki işe ulaşmak için ne kadar ileri gidebilirsiniz? Rakiplerinizden bir adım öne çıkabilmek adına nelere katlanabilirsiniz? İnsan kaynakları görüşmelerinde kaç mülakatı psikolojiniz kaldırabilir? Rakiplerinizle mücadele etmeye nereye kadar direnç gösterebilirsiniz? 

  Metot, köklü bir firmanın yönetici pozisyonu için insan kaynakları departmanıyla son mülakata girmeye hazırlanan dört adayın, sıra dışı iş görüşmeleri üzerinden insan psikolojisine ayna tutuyor. İspanyol oyun yazarı Jordi Galceran’ın en bilinen metinleri arasında yer alıyor.

  Metot, ülkemizin köklü tiyatrolarından Semaver Kumpanya tarafından 10 sezon boyunca kapalı gişe oynanmıştı. Şimdi bu tiyatro oyunu, mini dizi formatında GAİN’de izleyicilerle buluşuyor.

  Dizinin fragmanı da yayınlandı.

  Kara komedi tarzındaki Metot, günümüz kapitalist sistemine yapılan en güzel eleştirilerden birisi olarak da değerlendiriliyor.

  Tiyatro oyununun rejisörlüğünü Serkan Keskin yapıyordu. GAİN ekranlarında da Serkan Keskin’in ilk dizi yönetmenliği ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin başrollerinde ise Serkan Keskin’e deneyimli oyuncular Şebnem Hassanisoughi, Mustafa Kırantepe ve Sarp Aydınoğlu eşlik ediyor.

  Seyirciye kahkaha dolu anlar da yaşatmaya hazırlanan Metot, Nisan ayından itibaren tüm bölümleri ile GAİN’de!

  Benzer İçerikler