Tolga Sarıtaş, Yeni Dizisi Arıza’yı Anlattı

   Tolga Sarıtaş, Yeni Dizisi Arıza’yı Anlattı

  O3 Medya imzasını taşıyan, başrollerini Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza Show TV’de seyirciyle buluşuyor. Dizinin başarılı başrol oyuncusu Tolga Sarıtaş, karakteri Ali Rıza’yı ve Arıza’da izleyiciyi nelerin beklediğini anlattı.

  Senaryoyu okuduğunda projeye dair hissettiklerini Sarıtaş, şu sözlerle ifade etti: “Okuduğumda kalbim daha hızlı atmaya başlıyorsa etkilenmişim demektir. Âşık olmak gibi, gözüne kaşına saçına âşık olmazsın, ona âşık olursun. Senaryo ve hikâyeye yaklaşımım bu yönde oluyor ve her şey doğalında gelişiyor. İlk okuyuşta aşk diyebilirim.”

  Yeni karakteri Ali Rıza’yı ise şöyle anlattı:

  ”Kendi doğruları olan, onurlu, hayatta en çok ailesine değer veren bir adam Ali Rıza. Ailesini korumak için neredeyse kendinden vazgeçmiş.”

  Hikâyede ise izleyiciyi en çok hayata tutunma mücadelesinin çekeceğini belirtti. “Hayat sizi ne kadar zorlarsa zorlasın eğer vazgeçmezseniz hayata tutunmanın mümkün olduğunu anlatıyor Arıza. Güçlülerin o kadar da yenilmez olmadığını, yüreği sevgi dolu insanların zorbalığı nasıl yendiğini anlatıyoruz. Ailesine, dostlarına, âşık olduğu kadına duyduğu sevgi Ali Rıza’nın bu zorlu yolculuktaki en kuvvetli silahı olacak.”

  Benzer İçerikler