Tövbeler Olsun: Yeni Bölümde Diziye Ahmet Özhan Katılıyor

   Tövbeler Olsun: Yeni Bölümde Diziye Ahmet Özhan Katılıyor

  TRT 1 ekranlarının sevilen aile komedisi Tövbeler Olsun, 23. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Tövbeler Olsun‘un bu yeni bölümünde bir de sürpriz var: Ünlü sanatçı Ahmet Özhan, mahallenin babacan doktoru ‘Doktor Şevki Hoşnefes’ karakteriyle bu hafta diziye dahil oluyor.

  Tövbeler Olsun, 23. bölümüyle 24 Ocak Pazar akşamı saat 20.00’de ekranlara gelecek. Peki sevilen dizinin yeni bölümünde neler olacak? İşte tüm detaylar…

  Namzet ‘in Anıl’a evlilik sözleşmesi imzalatmak istediğini öğrenen Nazmiye ve Osman bu duruma engel olmak için harekete geçer. Ertan ise evlilik sözleşmesi ile zor durumda bıraktığı Anıl’ın yeni bir sırrını daha öğrenmiştir. Tüm bunlar olurken Buğra ve Aylin’in düğünü için hazırlıklara devam eden Latife ve Hülya; modacı Aleyna’nın tasarımlarıyla zor anlar yaşayacaktır. Evlilik sözleşmesi ile ilgili yaşanan gerginliğin ilişkilerine yansımasından korkan Buğra ve Aylin ise tedirgindir. Sayısı giderek artan altınları tüm ailenin merak konusu olan Kazım’ın şirketteki yeni pozisyonu ise ortalığı karıştıracaktır. Kazım’ın çoğalan altınlarının sırrı ise ‘Enişte’ de saklıdır. Tüm bunlar olurken Osman, Namzet için hazırladığı ‘Dünür Sözleşmesi’ ile herkesi şoke eder. İkili arasında başlayan büyük kavgaya ise yıllar sonra mahalleye geri dönen Dr. Şevki Bey (Ahmet Özhan) müdahale edecektir.

  Anıl’ın sırrını öğrenen Nazmiye’nin tepkisi ne olacak? Anıl evlilik sözleşmesine imza atacak mı? Osman’ın ‘Dünür Sözleşmesi’ Namzet’i nasıl zor durumda bırakacak? İkili arasında yaşanan büyük kavgaya müdahale eden sürpriz isim Doktor Şevki Bey kim?

  Tüm bu soruların cevabı için Tövbeler Olsun yeni bölümüyle 24 Ocak Pazar Saat 20.00’de TRT1’de…

  23. bölüm fragmanını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

  Proje tasarımı Hasan Kaçan’a ait olan dizinin yapımcılığını Mustafa Fener üstleniyor. Dizinin senaryosu ise Haluk Özenç, Oktay Berber, Cankut Okutur ve Hüseyin Kaçan imzasını taşıyor.

  Benzer İçerikler