Tim Burton’ın yönetmenliğinde, yeni Addams Ailesi televizyon dizisi “Wednesday”den ilk teaser yayınlandı

 Tim Burton’ın yönetmenliğinde, yeni Addams Ailesi televizyon dizisi “Wednesday”den ilk teaser yayınlandı

Jenna Ortega’nın başrolde yer aldığı yeni Addams Ailesi televizyon dizisi “Wednesday”den ilk teaser yayınlandı.

İlk olarak Charles Addams tarafından bir dizi New Yorker karikatürü için yaratılan Addams Ailesi, ürkütücü bir takıntısı olan ve başkalarının onları nasıl algıladığı konusunda bir endişesi olmayan tuhaf bir aristokrat aileyi anlatıyor. 1964’te yaratılmasından beri Addams Ailesi ve karakterlerini içeren iki canlı aksiyon filminde, iki animasyon dizisinde, bir Broadway müzikalinde ve iki animasyon filminde konu edildi.

Ebeveynleri Gomez ve Morticia’nın tek kızı olan Çarşamba, orijinal sitcom’da ailenin en tatlı huylusu olarak tasvir edildi. Bununla birlikte, 1991’de Barry Sonnenfeld’in yönettiği film uyarlaması, kişiliğini çok daha ölü ve sadist olarak değiştirdi, Christina Ricci’nin filmdeki tasviri onu franchise’daki en popüler karakterlerden biri haline getirdi. “Çarşamba”, karakteri psişik güçler geliştirdiği ve kendi ailesinin geçmişiyle bağlantılı doğaüstü bir çılgınlığı araştırdığı bir yatılı okul olan Nevermore Academy’ye devam ederken anlatıyor.

Ortega’ya ek olarak, Addams Ailesi’nin geri kalanı da gösteride yer alacak. Catherine Zeta-Jones, Morticia olarak ana kadronun bir parçasıyken, Victor Dorobantu, ailenin bedensiz el hizmetçisi Thing’i oynuyor. Isaac Ordonez, Çarşamba’nın erkek kardeşi Pugsley’i tekrar eden bir rolde oynarken, George Burcea aile hizmetçisi Lurch’u oynuyor. Luis Guzmán ise Çarşamba’nın babası Gomez olarak dizide konuk olacak. Gösterinin ana kadrosunda Riki Lindhome, Jamie McShane, Percy Hynes White, Gwendoline Christie, Thora Birch, Hunter Doohan, Percy Hynes White, Joy Sunday, Emma Myers, Georgie Farmer, Naomi Ogawa ve Moosa Mostafa yer alıyor. 90’ların filmlerine bir selam olarak, Ricci de dizide bir rolde görünecek.

Superman dizisi “Smallville”in yaratıcıları Al Gough ve Miles Millar, dizinin yapımcılığını ve yürütücülüğünü birlikte yürütüyor. Tim Burton ayrıca bölümlerin çoğunu yürütecek ve yönetecek, Gandja Monteiro ve James Marshall ek yönetmenler olarak görev yapacak. Steve Stark, Andrew Mittman, Kevin Miserocchi, Kayla Alpert, Jonathan Glickman ve Gail Berman ise baş yapımcı olarak görev yapıyor. Dizi, Netflix için MGM Televizyonu tarafından üretiliyor.

Teaser:

Benzer İçerikler