James Marsden, ‘Westworld’e 4. sezonuyla geri dönüyor

 James Marsden, ‘Westworld’e 4. sezonuyla geri dönüyor

HBO’nun “Westworld” dizisinin ilk sezonunda rol alan ve ikinci sezonunda tekrar karşımıza çıkan James Marsden geri dönüyor. Kanal, haberi Cumartesi günü Austin’deki ATX Televizyon Festivali’nde duyurdu ve burada Marsden, dizinin 4. Sezonunu tanıtan bir panelde sürpriz bir şekilde göründü.

Ayrıca panelin bir parçası olarak HBO, 26 Haziran Pazar akşamı saat 21.00’de geri dönen yeni sezonun ana görsellerini yayınladı.

Panelistler arasında Lisa Joy (Ortak Yaratıcı, Yazar, Yönetmen ve Yürütücü Yapımcı), Alison Schapker (Yazar ve Yürütücü Yapımcı) ve yıldızlar Evan Rachel Wood, Jeffrey Wright, Luke Hemsworth, Angela Sarafyan ve Aurora Perrineau yer aldı.

Westworld’ün 4. sezonunda Evan Rachel Wood, Thandiwe Newton, Ed Harris, Jeffrey Wright, Tessa Thompson, Luke Hemsworth, Aaron Paul, Angela Sarafyan ve Marsden yer alıyor. Ek olarak da kadroda Ariana DeBose, Aurora Perrineau ve Daniel Wu yer alıyor.

“Westworld”ün yürütücü yapımcıları arasında Jonathan Nolan ve Lisa Joy ile Alison Schapker, Denise Thé, J.J. Abrams, Athena Wickham, Richard J. Lewis ve Ben Stephenson yer alıyor. Dizi, Warner Bros. Television ile birlikte Kilter Films ve Bad Robot Productions’tan geliyor; Michael Crichton tarafından yazılan filme dayanıyor.

Benzer İçerikler