Yalancılar ve Mumlar Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı

  Yapımını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Merve Girgin’in oturduğu ve senaryosunu Nermin Yıldırım’ın uyarladığı Yalancılar ve Mumları dizisinin ilk tanıtımı izleyiciyle buluştu.

  Bu arada dizinin yayın tarihi de açıklandı. Yurt dışında büyük beğeni toplayan BBC yapımı, Mistresses dizisinin uyarlaması olan Yalancılar ve Mumları, 30 Eylül Perşembe günü ilk bölümüyle ekrana gelecek.

  Heyecanla beklenen dizinin kadrosunda başarılı oyuncular Elçin Sangu, Ceren Moray, Feyyaz Duman, Şafak Pekdemir, Burcu Gölgedar, Melike Güner, İsmail Demirci ve İlker Kızmaz’ın yer alacağı belli olmuştu.

  Dizide; Elif (Ceren Moray), kocasını bir tekne kazasında kaybetmiş ve bu kaybı halen kabullenememiştir. Gelen cevapsız aramalar kocasının hayatta olduğunu düşünmesine sebep oluyordur. Elif’e en yakın arkadaşları Ceyda (Elçin Sangu), Meliha (Şafak Pekdemir) ve Şebnem (Burcu Gölgedar) destek olurlar. Ceyda birine bağlanmaktan hoşlanmayan, özgürce yaşamayı yeğleyen bir kadındır. Meliha başarılı bir psikiyatristtir. Beyaz yakalı Şebnem’in ise kocasıyla sorunları vardır. Bu dört kadının hayatlarındaki gerçekler ise sandıklarından bambaşkadır…

  Çekimleri devam eden Yalancılar ve Mumları, 30 Eylül Perşembe saat 20.00’de FOX’ta.

  Benzer İçerikler