Star TV’nin Yeni Dizisi “Dolunay”da Geri Sayım Sürüyor

 Star TV’nin Yeni Dizisi “Dolunay”da Geri Sayım Sürüyor
Prev1 of 5
Use your ← → (arrow) keys to browse

MF Yapım ve MED Yapım’ın ortak projesi olan, Star TV’nin yeni dizisi Dolunay, yakında ekranlarda olacak. Başrollerinde Özge Gürel ve Can Yaman’ın olacağı dizi, aşk temalı bir yaz dizi olarak sunulacak. Dizinin ağır dramdan ziyade daha eğlenceli olması bekleniyor.

Adını Türkan Şoray’dan Aldı, Yapımcısı Yağmur Ünal Oldu

Enerjik, eğlenceli ve genç bir yapım olacak olan Dolunay’ın yardımcı yapımcısı, Türk sinemasının Sultanı lakaplı Türkan Şoray’ın kızı Yağmur Ünal.

Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı, No Dokuz imzalı projenin ismini Türkan Şoray’ın koyması da Dolunay’ı özel kılıyor. Sürprizli bir aşkı konu alan ve yaz ekranında seyirciyi heyecanlı bir bekleyişe sürükleyecek dizi şimdiden konuşulmaya başladı.

Nazlı ile Ferit’in İmkansız Aşkı

Profesyonel bir aşçı olmak isteyen Nazlı (Özge Gürel), Japon mutfağını öğrenerek kendi restoranını açma hayalleri kurar. Öğrenci evini geçindirmek için ek iş için tanışmadığı patronu Ferit’in ( Can Yaman) özel aşçısı olur. Zengin iş adamı Ferit ve Nazlı, çeşitli tesadüflerle yakınlaşır ve imkansız olan bir aşkın kapısını aralar.

Özge Gürel Kimdir?

1987 İstanbul doğumlu olan Gürel, Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret mezunudur. Kızım Nerede dizisi ile deneyim kazanan Gürel, daha sonra Medcezir dizisinde rol alarak kendini göstermiştir. Özge Gürel’in kariyeri asıl Kiraz Mevsimi dizisi ile yükselişe geçmiştir. Oyuncu en son Yıldızlar Şahidim dizisinde başrol olmuştur.

Can Yaman Kimdir?

1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Can Yaman, 28 yaşındadır. Sinem Kobal ile beraber rol aldıkları Gönül İşleri dizisi ile tanınmıştır. Yeditepe Üniversitesi Hukuk Mezunudur. En son İnadına Aşk ve Baba Candır dizilerinde rol almıştır.
Çekimleri ay sonu itibariyle başlaması beklenen Dolunay, Temmuz ayında Star TV ekranlarında olacak. Dizi ile ilgili haberleri ve gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Prev1 of 5
Use your ← → (arrow) keys to browse

Benzer İçerikler