Yeni Nesil Komedi Dizisi Aile Şirketi, beIN CONNECT’te Başlıyor

   Yeni Nesil Komedi Dizisi Aile Şirketi, beIN CONNECT’te Başlıyor

  Eğlenceli senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken yeni nesil komedi dizisi Aile Şirketi, 6 Ağustos Perşembe günü ilk üç bölümü ile Digiturk’ün internet tabanlı içerik platformu beIN CONNECT’te izleyicisiyle buluşuyor.

  Başrollerinde Emrah Kaman, Özlem Öçalmaz, Eslem Akar, Can Sipahi, Cihan Durmaz ve usta oyuncu Müfit Kayacan’ın yer aldığı, yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği dizide, Hande (Özlem Öçalmaz), turizm sektöründe profesyonel bir iş kadınıdır. Babasından aldığı destek sayesinde Hai Turizm adında bir turizm acentesi açan Hande’ye koşulan tek bir şart vardır, o da kardeşi Harun (Emrah Kaman) ile çalışmak. Harun’a her biri birbirinden farklı özelliklere sahip çalışanların da eşlik etmesiyle Aile Şirketi ilk bölümden izleyicileri kahkahaya boğmaya hazırlanıyor.


  Aile Şirketi, 6 Ağustos Perşembe günü yayınlanacak ilk üç bölümünün ardından her perşembe yepyeni iki bölümüyle beIN CONNECT izleyicilerinin ekranlarına gelecek. Ortalama 20 dakikadan oluşan bölümleriyle ekrana gelecek dizinin yönetmenliğini Koray Şahin yapıyor. Senaryosunu Murat Kaman ve Emrah Kaman’ın birlikte kaleme aldığı yeni nesil komedi dizisi Aile Şirketi, eğlenceli zaman geçirmek isteyen herkesi ekran başına davet ediyor.

  Benzer İçerikler