Zafer Algöz, ‘Üç Kuruş’ Dizisinin Kadrosuna Katıldı

   Zafer Algöz, ‘Üç Kuruş’ Dizisinin Kadrosuna Katıldı

  Show TV’nin Ay Yapım imzalı yeni dizisi Üç Kuruş ilk bölümüyle epey beğeni toplarken dizinin oyuncu kadrosuna usta oyuncu Zafer Algöz de dahil oldu. Zafer Algöz yeni bölümde sürpriz bir karakter olarak izleyicilerin karşısına çıkacak.

  Ay Yapım’ın pazartesi akşamı Show TV’de başlayan yeni dizisi Üç Kuruş zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. İkinci bölüm itibarıyla diziye usta oyuncu Zafer Algöz katılıyor. Algöz, yeni bölümde Bahar karakteriyle karşımıza çıkacak oyuncu Nesrin Cavadzade’nin babası Nezih’e hayat verecek. Dışarıdan bakıldığında tam bir salon beyefendisi gibi görünen Nezih, aslında suç dünyasının en korkulan isimlerinden biridir. Acımasız bir karakter olan Nezih’in hayatta tek önemsediği kişi ise kendisinden tamamen farklı karakterde olan kızı Bahar’dır. Bu baba-kız hikayesinin Çıngıraklı’yı nasıl etkileyeceği merakla bekleniyor.

  Senaryosunda Damla SerimMurat Uyurkulak ve Eset Akçilad‘ın imzasını taşıyan, Sinan Öztürk yönetmenliğindeki ‘Üç Kuruş’un kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Ercan Kesal, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer,  Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Emrullah Çakay, Erkan Üçüncü, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Çobanoğlu ve Ömer Civan Şit gibi genç kuşağın öne çıkan oyuncuları ile usta isimler buluşuyor.

  Ay Yapım imzalı Üç Kuruş her pazartesi Show TV’de!

  Benzer İçerikler