‘Zümrüdüanka’ Dizisinin 19. Bölümünde Neler Olacak

 ‘Zümrüdüanka’ Dizisinin 19. Bölümünde Neler Olacak

FOX’un sevilen dizilerinden Zümrüdüanka, tüm heyecanıyla devam ediyor. Dizinin 19. bölümü 14 Kasım Cumartesi, saat 20.00‘da FOX TV ekranlarına gelecek. Zümrüdüanka, yeni bölümüyle de izleyicilerini heyecanlandıracak.

Zümrüdüanka’nın 19. bölümü‘nde, Abbas’ın vurulması büyük bir şok etkisi yaratacak. Onu vuran kişinin kimliği Serhat ve Zümrüt için daha da büyük bir yıkım olacak. Azimet ise bir kez daha evlat acısının ne demek olduğunu hatırlayacak. Bu arada, Özgüç konağının habersiz misafiri konak içindeki bütün dengeleri değiştirecek mi? Bu misafir, yalnızca Özgüçlerin değil Demirkanların da huzurunu bozacak…  

Yeni bir düşmanla baş etmesi gerektiğini anlayan Serhat hem sevdiklerini hem de zor durumda olan masum insanları korumak için bir çözüm yolu üretmek durumunda kalacak. Bu uğurda Cihan ile aralarında bir yoldaşlık gelişecek.

Suhandan’ın öğrendiği gerçekse Hamit’le aralarına bir uçurum açacak. Hamit imkansız bir çıkmazın içine düşerken, Suhandan kendine yeni bir amaç belirleyecek. 

Azimet, giderek yalnızlaşmanın acısıyla Serhat’a daha fazla tutunmaya karar verecek. Bunun için de Serhat’ı konağa döndürmesi, Zümrüt’ten ayırması gerekecek. Serhat ve Zümrüt aşkı bir kez daha büyük bir sınavdan geçecek. Azimet ve Deniz’in yoldaşlığı Serhat ve Zümrüt için anbean artan bir tehlikeye dönüşecek.

Pastel Film imzalı Zümrüdüanka dizisinin yönetmenliğini 17. bölümden beri Volkan Kocatürk yapıyor. Şu an ikinci sezonu yayınlanan dizi, Nevşehir’e bağlı Ürgüp’te geçiyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Selim Bayraktar, Pelin Abay, İsmail Hacıoğlu gibi isimler var.

Benzer İçerikler