Acans: BluTV’nin Yeni Komedi Dizisi, 11 Mart’ta Başlıyor

   Acans: BluTV’nin Yeni Komedi Dizisi, 11 Mart’ta Başlıyor

  Türkiye’nin önde gelen dijital platformlarından BluTV‘de, Acans isminde yeni bir komedi dizisi başlıyor. Dizi, geçtiğimiz aylarda duyurulmuş ve ilgi çekmişti.

  İlk kez geçtiğimiz aylarda duyurulan BluTV’nin yeni özel yapım komedi dizisi Acans haftaya izleyiciyle buluşacak. 11 Mart Perşembe günü başlayacak olan dizinin başrollerinde Bülent Emrah ParlakAlgı Eke ve Derya Alabora yer alıyor. Merakla beklenen dizinin fragmanı da bugün görücüye çıktı. Yayınlanan fragman, ajansta yaşanan absürt anları gözler önüne seriyor. İzleyicileri de ajansın ilginç karakterleriyle tanıştırıyor.

  Kafası bir hayli karışık ajans başkanı, her biri nevi şahsına münhasır çalışanları ile her bölüm kaprisli müşteriler, problemli ünlüler… Acans dizisi, gündelik krizlerle uğraşmak zorunda olan bir reklam ajansının eğlenceli hikayesini anlatıyor.. Dizinin bölümlerine birçok ünlü isim de konuk oluyor. Ali İhsan Varol ve Mansur Ark‘ın yer aldığı ilk fragman, diziye konuk olacak diğer sürpriz isimlere dair merakı da artırıyor.

  Oyuncu kadrosunda, Bülent Emrah ParlakAlgı Eke ve Derya Alabora’nın yanı sıra Birkan AkyolCan Sertaç Adalıer ve Melisa Berberoğlu da yer alıyor. Acansın senaryosu Ayberk Çınar kaleme aldı. Ayberk Çınar, bundan önce Kurşun dizisinin senaristliğini yapmıştı. Dizinin yönetmenliğini ise Ali Yorgancıoğlu ve Can Yücel üstleniyor.

  Renkli atmosferiyle ve eğlenceli hikayesiyle Acans, 11 Mart Perşembe günü sadece BluTV’de!

  Benzer İçerikler