Ağustos’un İlk Haftasında Netflix’te Neler Var?

 Ağustos’un İlk Haftasında Netflix’te Neler Var?

Ağustos ayına artık birkaç gün kalmışken, Netflix ekranlarında Ağustos’un ilk haftasında izleyiciyle buluşacak dizi ve filmlerden öne çıkanları seçtik. 30 Temmuz’dan 8 Ağustos’a kadar olan tarihlerde Netflix kataloğuna eklenecek yapımlar arasında bakalım neler var…

Çok Gizli UFO Projeleri

UFO, yani ‘tanımlanamayan uçan cisimler’ şimdiye dek birçok filme, diziye, belgesele konu oldu. Netflix de bu çeşitli yapımlarında işledi. 3 Ağustos Salı günü ise yeni bir UFO belgeseli izleyicilerle buluşuyor. Çok Gizli UFO Projeleri belgeselin tanıtım yazısında şöyle deniyor: “Uzaylılarla iletişim kurulduğu iddiaları uzun süredir reddediliyor olsa da çoğu insan, UFO’ların varlığının bir olasılık değil, kesin bir gerçek olduğuna inanıyor.”

Çeşitli belgelerin de açıklanacağı öne sürülen belgesel dizisi UFO tartışmalarına yeni bir katkı sunacak mı göreceğiz. Ancak merak uyandıracağı kesin.

Sır Yuvası

Peter Winther‘ın yönetmenliğini yaptığı korku filmi Sır Yuvası, evliliklerini kurtarmak için hayallerindeki eve taşınan bir çiftin o evde başından geçen tuhaf ve esrarengiz olayları anlatıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Ashley Greene, Shawn Ashmore, Sharif Atkins, Britt Baron, Diana Hopper, Ross McCall, Jamie Kaler, Travis Coles, Susan Walters, Jason Liles bulunuyor.

Sır Yuvası, 4 Ağustos Çarşamba günü yayınlanacak.

Outer Banks (2. Sezon)

Zenginler ve fakirler arasında bölünmüş bir adada geçen Outer Banks, babasının kaybolmasıyla bağlantılı olduğuna inandığı hazineyi aramak için üç arkadaşıyla beraber maceralara atılan John B.’nin hikâyesini anlatıyor. Chase Stokes, Madelyn Cline, Madison Bailey, Jonathan Daviss, Rudy Pankow, Austin North gibi isimlerin başrollerini paylaştığı dizinin ikinci sezonu 30 Temmuz Cuma günü izleyicilerle buluşuyor.

Son dönemin ilgi çekici gençlik dizilerinden olan Outer Banks‘in yaratıcılığını ise Josh Pate, Jonas Pate, Shannon Burke üçlüsü yapıyor.

Cocaine Cowboys: The Kings of Miami

Adından tahmin edilebileceği üzere uyuşturucu ticaretiyle ilgili olan bu gerçek suç belgeseli, onlarca yıllık bir süreci konu alıyor. 6 bölümden oluşan Cocaine Cowboys: The Kings of Miami, liseyi yarım bırakan iki çocukluk arkadaşının nasıl Miami’nin en güçlü uyuşturucu baronlarına dönüştüklerini anlatıyor.

Cocaine Cowboys: The Kings of Miami, 4 Ağustos Çarşamba günü izleyicilerle buluşuyor.

Control Z (2. Sezon)

Netflix’in Meksika yapımı bu gençlik dizisi prömiyerini geçen yıl yapmıştı. Yaratıcılığını Carlos Quintanilla Sakar, Adriana Pelusi ve Miguel García Moreno’nun yaptığı Control Z, 4 Ağustos Çarşamba günü ikinci sezonuyla izleyiciyle buluşuyor.

Control Z, bir grup lise öğrencisinin hikâyesini anlatıyor. Kimliği belirsiz bir hacker’ın bu lisedeki tüm sırları ifşa etmeye başlamasıyla olaylar gelişiyor. Sofía Herrera isimli öğrenci ise bu hacker’ın peşine düşüyor. 

Dizinin başrollerini Ana Valeria Becerril, Michael Ronda, Yankel Stevan, Zión Moreno, Macarena García, Fiona Palomo, Andrés Baida, Patricio Gallardo paylaşıyor.

76

Yönetmenliğini Nijeryalı yönetmen Izu Ojukwu‘nun yaptığı 2016 tarihli bu savaş filmi, hamile bir kadını odağına alıyor. Bu kadının eşi bir askeri darbe girişiminde rol almakla suçlanırken, kadın duygusal açıdan zor zamanlar geçiriyor. Gerçek olaylardan esinlenilen filmin senaryosunda Emmanuel Okomanyi‘nin imzası var. Filmin başrollerini ise Ramsey Nouah, Chidi Mokeme, Rita Dominic ve Ibinabo Fiberesima paylaşıyor.

76, 4 Ağustos Çarşamba günü Netflix kataloğuna ekleniyor.

Benzer İçerikler