Aslıhan Gürbüz, ‘Kırmızı Oda’ Kadrosuna Dahil Oluyor

   Aslıhan Gürbüz, ‘Kırmızı Oda’ Kadrosuna Dahil Oluyor

  TV8’in sevilen dizisi Kırmızı Oda‘nın yeni bölümünde diziye Aslıhan Gürbüz dahil oluyor.

  Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği Kırmızı Oda’nın kadrosuna katılan Aslıhan Gürbüz, dizide Kumru karakterini canlandıracak. Kırmızı Oda, başladığından beri hem devamlı oyuncu kadrosu hem de konuk oyuncularıyla ilgi topladı.

  Aslıhan Gürbüz, Kumru karakteriyle Kırmızı Oda‘ya olaylı bir giriş yapacak. Kızı ve eşiyle birlikte mutlu bir aile yaşantısı olan Kumru, ailesiyle birlikte gittiği bir büfede yaşadığı krizin ardından eline geçirdiği bıçakla restorandaki bir adama saldırınca hayatı alt üst olacak. 

  Peki, Kumru’nun yaşadığı krizin sebebi ne? Saldırdığı adamla geçmişten gelen nasıl bir bağlantısı var? Genç kadının herkesten sakladığı sırrı nasıl ortaya çıkacak? Kumru’nun kocası ve kızı bu davranışına nasıl tepki verecek? 

  Tüm bu soruların yanıtları Kırmızı Oda’da ortaya çıkacak. Aslıhan Gürbüz’ün oyuncu kadrosuna dahil olduğu Kırmızı Oda, yeni bölümüyle bu akşam (cuma) TV8’de.

  Dizinin yeni bölüm fragmanı da paylaşıldı.

  Gülseren Budayıcıoğlu‘nun gerçek insanların gerçek yaşamlarını anlatan eserinden uyarlanan Kırmızı Oda‘nın yönetmenliğini Cem Karcı yapıyor. Dizinin senaryosunun altında Banu Kiremitçi Bozkurt‘un imzası var. Kırmızı Oda‘nın başrolünde ise Binnur Kaya yer alıyor.

  Benzer İçerikler