beIN CONNECT Ekranlarında Ağustos’ta Neler Var?

   beIN CONNECT Ekranlarında Ağustos’ta Neler Var?

  Digiturk’ün dijital içerik platformu beIN CONNECT, Ağustos ayında neleri ekrana getiriyor?

  Digiturk’ün dijital içerik platformu beIN CONNECT, Ağustos ayında da dikkat çekici orijinal dizi ve belgeselleri seyirciyle buluşturuyor. Aile Şirketi gibi beIN CONNECT orijinal yapımlarının yanı sıra son Star Wars filmi gibi yapımlar da Ağustos ayında beIN CONNECT’te olacak.

  İşte, öne çıkan içerikler.

  Yerli komedi ‘Aile Şirketi’

  beIN CONNECT orijinal içeriği olan yeni nesil komedi dizisi Aile Şirketi, Ağustos ayında izleyicilerin karşısına çıkıyor. Emrah Kaman, Özlem Öçalmaz, Eslem Akar, Can Sipahi, Cihan Durmaz ve usta oyuncu Müfit Kayacan gibi başarılı isimlerin başrollerini paylaştığı yapımın yönetmenliğini Koray Şahin üstleniyor.

  Dizi, zıt karakterlere sahip iki kardeşin aynı ofiste çalışmak zorunda kalmasıyla gelişen eğlenceli olayları ekrana taşıyor.

  Yeni HBO dizisi ‘Lovecraft Country’

  Get Out filminin yaratıcısı Jordan Peele ile J.J. Abrams’ın yapımcılığını üstlendiği yeni HBO dizisi Lovecraft Country, 17 Ağustos’tan itibaren her pazartesi beIN CONNECT’te. Dizi aynı zamanda her pazartesi saat 22:00’da beIN SERIES SCI-FI’da izleyicilerle buluşacak.

  Matt Ruff’un aynı isimli romanından uyarlanan dizi, 1950’lerin ırkçı Amerika’sında kayıp babasını aramak için ülke boyunca bir yolculuğa çıkan siyahi bir gencin başından geçen doğaüstü olaylar konu alıyor. Başroldeki Jonathan Majors’a Jurnee Smollett-Bell, Courtney B. Vance ve Michael Kenneth Williams gibi başarılı isimler eşlik ediyor .

  Yeni dizi ‘Save Me’ beIN CONNECT’te başlıyor

  Yıllardır görmediği kızını kaçırmakla suçlanan bir babanın hem adını temize çıkarmaya çalıştığı hem de kızını bulma çabalarının anlatıldığı Save Me, 3 Ağustos Pazartesi günü beIN CONNECT’te başlıyor. Lennie James’in yapımcılığını, yazarlığını ve başrolünü üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda Suranne Jones ve Stephen Graham da yer alıyor.

  Hafta içi her gün yayınlanacak bölümleri ile beIN Connect’ten izlenebilecek olan Save Me, aynı zamanda hafta içi her gün saat 23:00’da beIN SERIES VICE’da izleyicileri ile buluşacak.

  ‘Karlar Ülkesi II’, beIN CONNECT’te

  6 yıl önce ilk filmiyle tüm zamanların en çok hasılat elde eden animasyonu olan Karlar Ülkesi (Frozen), ikinci filmiyle 2 Ağustos Pazar günü beIN CONNECT’te!

  Karlar Ülkesi II, En İyi Şarkı Oscar’ı ve En İyi Animasyon Altın Küre adaylığı ile yediden yetmişe pek çok kişinin sevgilisi olmuştu.

  Yapımın seslendirmesini Kristen Bell, Idina Menzel ve Josh Gad gibi isimler yapıyor. Yönetmenliğini ise Jennifer Lee ve Chris Buck’ın üstleniyor.

  Karlar Ülkesi II, Erindel’in kapılarının çok ötesinde tehlikeli bir yolculuğa çıkan Elsa, Anna, Kristoff, Olaf ve Sven’in maceralarını konu ediyor. Elsa neden büyülü güçlerle doğduğunun cevabını bulmak için Erindel’in dışındaki ormana doğru giderken geçmişi ile ilgili gerçeklerle yüzleşiyor. Krallığı da tehlikeye atan cevapların peşine düşen Elsa, Anna, Kristoff, Olaf ve Sven ile tehlikeli bir yolculuğa çıkıyor.

  beIN CONNECT’te Yıldız Savaşları: ‘Star Wars: Episode IX – The Rise of Skywalker’

  Adam Driver and Daisy Ridley in “Star Wars: The Rise Of Skywalker”.

  Efsanevi Star Wars’un ana serisinin dokuzuncu, yeni üçlemesinin ise son filmi olan Star Wars: Episode IX – The Rise of Skywalker (Skywalker’ın Yükselişi), 23 Ağustos Pazar günü beIN CONNECT’te.

  Film, 2020 Akademi Ödülleri’nde En İyi Müzik, En İyi Görsel Efekt ve En iyi Ses Kurgusu dallarında aday olmuştu.

  Yönetmenliğini J.J. Abrams’ın üstlendiği filmin başrollerini Mark Hamill, Daisy Ridley, Adam Driver ve Oscar Isaac paylaşıyor.

  Filmin konusu ise şöyle: Kylo Ren, Büyük Lider Snoke’u öldürmesinin ardından İlk Düzen’in yeni Büyük Lider’i olmuştur. Acımasız yönetiminin altında galaksi yavaş yavaş umutsuzluğa kapılmaktadır. Luke Skywalker’ın Güç’le birleşmesinden sonra Rey, kendi içindeki gücü benimsemiş, onu geçmişte tutan bağlarını kesmeyi başarmıştır. Kylo Ren ve Rey’in arasındaki çatışma giderek artarken, İlk Düzen’de de içsel çalkantılar yaşanmaktadır. Güçte kalabilmek için giderek acımasızlaşan Kylo Ren, onu yenmek için sürekli çalışan Rey, tekrar ortaya çıkan Ren Şövalyeleri, Direniş’i büyütmeye çalışan Poe ve Fin, karanlığın ve aydınlığın savaşı, galaksideki tüm dengeleri değiştirecektir.

  ‘Diego Maradona’ belgeseli

  Futbol tarihinin en çok tartışılmış ve en çok ses getirmiş efsanevi Arjantinli yıldızı Diego Armando Maradona birçok kez filmlere, belgesellere konu oldu. Fakat onların hiçbiri Senna ve Amy filmlerinin Oscar’lı yönetmeni Asif Kapadia tarafından çekilmemişti… Diego Maradona, 21 Ağustos Cuma günü beIN CONNECT’te.

  Maradona’nın daha önce hiçbir yerde görmediğiniz görüntülerinden derlenen belgeselde, efsanevi ismin farklı yüzlerine de tanık oluyoruz. Maradona, 1986’da Arjantin’e Dünya Kupası’nı kazandırdıktan sonra İtalya’nın o dönemki sıradan takımlarından Napoli’ye ilk lig şampiyonluğunu kazandırmıştı. Maradona için 1990’larla birlikte düşüş de başlamıştı.

  Yönetmen Kapadia bu proje boyunca Maradona’nın izniyle onun kişisel arşivine giriyor. En özel görüntülerle bu belgeseli inşa ediyor.

  Gerçek bir hikayeden uyarlama: ‘Official Secrets’

  Prömiyerini Sundance Film Festivali’nde yapan, 2003 Irak müdahalesi döneminde geçen Official Secrets (Resmi Sırlar) 9 Ağustos Pazar günü beIN CONNECT’te.

  Yönetmenliğini Gavin Hood’un üstlendiği filmin başrollerini Keira Knightley, Matt Smith ve Ralph Fiennes paylaşıyor. Game of Thrones dizisinden tanıdığımız Conleth Hill ve Indira Varma da filmde rol alıyor.

  Official Secrets‘ın konusu ise şöyle: Katherine Gun, İngiltere’nin istihbarat ve güvenlik kurumunda çevirmen olarak çalışan genç bir kadındır. Bir gün Katherine, BM Güvenlik Konseyi’ne karşı düzenlenen yasadışı bir NSA operasyonu ile ilgili bilgilerin yer aldığı bir e-posta görür. Genç kadın, büyük önem taşıyan bu bilgileri basına sızdırır. Bunun ardından Katherine, Devlet Sırları Yasasını çiğnemekle suçlanır. Hapis cezası ile karşı karşıya kalır. Katherine ve avukatları, yaşananlarla ilgili savunma yapmak ve hapis cezasını engellemek için zorlu bir sürece girer. Özgürlüğü, hayatı ve evliliği tehlike altında olan Katherine, inandığı davanın arkasında durmaya çalışır.

  Psikolojik gerilim filmi ‘The Wolf Hour’, beIN CONNECT’te

  Amerikalı oyuncu Naomi Watts‘ın başrolünde yer aldığı The Wolf Hour (Kurt Saati) 16 Ağustos Pazar günü beIN CONNECT’te.

  Yönetmenliğini Alistair Banks Griffin’in üstlendiği filmin konusu ise şöyle: June, bir zamanlar sosyal normlara karşı olan yaşam tarzıyla tanınan bir kadındır. Ancak bunun üzerinden on yıl geçmiştir. June artık Güney Bronx’taki apartmanında yalnız başına yaşamaktadır. Kendini tamamen izole etmiş, tek başınadır. 1977’nin ünlü seri katil dönemi “Summer of Sam” (Sam’in Yazı) sırasında June’un acımasız yaz sıcağında artan şiddeti görmek için yalnızca penceresinden dışarıya bakması yeterlidir. 1977 New York ayaklanmaları ve şiddetin ortasında June iyice içine kapanır. Ancak kendini izole ettikçe, görünmeyen bir işkenceci zayıf yanlarını sömürmeye başlayacaktır…

  Benzer İçerikler