“Bir Zamanlar Çukurova” 51. Bölüm: Züleyha ile Müjgan, Aynı Anda Doğumda

 “Bir Zamanlar Çukurova” 51. Bölüm: Züleyha ile Müjgan, Aynı Anda Doğumda
[highlight]Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek’in başrollerde olduğu Bir Zamanlar Çukurova, 51. bölümüyle karşınızda. Yeni bölümde Züleyha ile Müjgan, aynı anda doğumhaneye giriyor, aileler doğumhanenin kapısında karşı karşıya geliyor…[/highlight]

Züleyha, Yılmaz’la buluştuğu sırada sancısı tutunca ikili apar topar hastaneye gider. Aynı sırada Müjgan da tek başına hastanededir. İki kadın yan yana doğuma alınır.

İki aile de kapının önünde heyecan ve endişe dolu bir bekleyişe başlayacaktır. Ancak iki taraf da diğer doğumun başladığını bilmeden geldiğinden, doğumhanenin kapısında Demir’le Yılmaz yine birbirine girer. Fekeli ve Hünkar ise, kalp kırıklıklarını bir kenara bırakıp evlatlarını kenara çeker.

Taraflar, aralarındaki tüm savaşa rağmen şimdi aynı şey için dua ederek o kapıda hayatlarının en uzun bekleyişini yaşayacaktır…

Senaryosu Yıldız Tunç, Su Ersöz ve Derem Çıray’ın elinden çıkan Bir Zamanlar Çukurova‘da Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Bülent Polat, Serpil Tamur, Kerem Alışık, Esra Dermancıoğlu, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Melike İpek Yalova, Sibel Taşçıoğlu, Selin Genç, Polen Emre, Alayça Öztürk, Aras Şenol, Şirin Öten, Mehmet Polat ve Mustafa Açılan başlıca rolleri üstleniyor.

Tims&B Productions imzalı dizinin yönetmeniyse Murat Saraçoğlu.

Bir Zamanlar Çukurova, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler