BluTV, Haziran Ayı Programını Açıkladı

   BluTV, Haziran Ayı Programını Açıkladı

  Türkiye’nin önemli dijital platformlarından BluTV, yaza zengin film ve program seçkisiyle giriyor. Okan Bayülgen’in sunumuyla Renkli Rüyalar Oteli 9 Haziran’da ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Discovery+’ın altı yeni içeriği de BluTV arşivine ekleniyor.

  Sevilen dijital platform, haziran ayında birbirinden çeşitli içeriklerini üyelerine sunmaya devam ediyor. Okan Bayülgen, Renkli Rüyalar Oteli‘nde her bölüm başka otellerde konuklarıyla derin sohbetler yapıyor. Renkli Rüyalar Oteli, 9 Haziran’da ilk bölümüyle BluTV’de başlıyor.

  Discovery+’ın da altı yeni içeriği bu ay platformun arşivine ekleniyor. Sean Penn’in Haiti depreminin ardından adaya on yıl boyunca yaptığı yardımları anlatan Citizen Penn, bu içeriklerden biri. Amerikan tarihinin en kötü şöhretli seri katilinin hikayesini merkezine alan Ed Gein: The Real Psycho ile film yapımcısı Gwen van de Pas’ın geçmişiyle yüzleşmek ve onu çocukken taciz eden adamı polise bildirip bildirmemeye karar vermek için kasabasına geri dönmesini konu alan belgesel film Groomed da BluTV’de izleyiciyle buluşacak gerçek suç hikayeleri. The Choice 2016Putin’s Way ve The Rise of ISIS gibi siyasi belgeseller de haziran ayında platformdaki yerini alacak.

  Jessica Biel’in başrolünde oynadığı, bir nörobilim araştırma tesisinde üç yüz kişinin ortadan kaybolmasının gizeminin peşine düşen gazetecinin hikayesini anlatan Limetown yine haziran ayında BluTV’ye geliyor. Limetown, 6 ay boyunca sadece BluTV’den izlenebilecek.

  Yönetmen koltuğunda Oscar ödüllü yönetmen Steve McQueen’in oturduğu Widows, haziran ayının öne çıkan filmlerinde. Film, kocalarının borçlarını kapatmak için bir banka soygunu düzenleyen dört kadının nefes kesici hikayesini anlatıyor. Başrollerinde Ethan Hawke ve Julie Delpy’i buluşturan romantik üçlemenin ikinci filmi Before Sunset de bu ay BluTV izleyicileriyle buluşuyor. Joaquin Pheonix’e 2017 Cannes Film Festivali’nde En İyi Oyuncu Ödülü’nü kazandıran You Were Never Really Here da platformda yer alacak filmlerden…

  Haziran ayında BluTV’de yer alacak yapımlar bunlarla bitmiyor. Kate Winslet ve Jennifer Connelly’nin başrollerini paylaştığı Little Children ile Timothy Spall’ın başrolünde oynadığı Mike Leigh imzalı All or Nothing izleyenlere etkileyici dramalar sunuyor. Hudson Nehri’ne zorunlu iniş yapmak zorunda kalan bir pilotun gerçek hikayesini seyirciye aktaracak olan Tom Hanks’in başrolünde yer aldığı Clint Eastwood yönetmenliğindeki Sully ise BluTV’de izleyicilere heyecan dolu dakikalar yaşatacak.

  Benzer İçerikler