BluTV, Mart 2021 Programını Açıkladı

   BluTV, Mart 2021 Programını Açıkladı

  Sevilen dijital platform BluTV, Mart ayında yeni özel yapımlarıyla beraber güçlü yabancı içerikleri kullanıcılarıyla buluşturuyor.

  Bu ay BluTV, üç yeni özel yapım ile izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Et ve mangal üzerine kıyasıya bir mücadelenin ortaya konulacağı Gürkan Şef ile Ateş Oyunları6 Mart’ta başlayacak. Acans ile reklam dünyasının kapılarının aralanacak. Başrollerinde Bülent Emrah Parlak, Algı Eke ve Derya Alabora’nın buluştuğu bu komedi 11 Mart’ta yayınlanacak. Bu yılın bir diğer özel yapımı Doğu da Mart ayında izleyiciyle buluşacak. Doğu’nun hem yönetmenliğini hem başrolünü başarılı komedyen Doğu Demirkol üstleniyor. Senaryosunu ise Demirkol’la beraber Murat Özsoy kaleme alıyor. Doğu, hiçbir konuda başarılı olamamış bir gencin komedyen olma hikayesini anlatıyor.

  Mart ayında Killing Eve‘in ikinci ve üçüncü sezonları da BluTV izleyicisiyle buluşacak. Biri casus, diğeri katil olan iki güçlü kadın arasındaki kovalamacayı anlatan yapımın başrollerini Sandra Oh ve Jodie Comer paylaşıyor. Kendini tehlikeli bir planın içinde bulan CIA analistinin hikayesini anlatan politik gerilim dizisi Condor da izleyiciyle buluşacak bir diğer yapım olacak.

  Altı sezon süren fenomen gençlik dizisi Gossip Girl de BluTV’nin Mart programında… The Big Bang Theory’nin baş karakteri Sheldon’ın küçüklüğünü ve gençliğini anlatan eğlenceli dizi The Young Sheldon ise izleyicilerde tatlı bir tebessüm yaratacak.

  BluTV, ödüllü filmler seçkisine Mart ayında birçok yeni yapım ekliyor. Efsanevi grup Queen’in solisti, Freddy Mercury’nin hayatını anlatan Bohemian Rhapsody bu ay BluTV’de gösterime girecek. Wes Anderson’ın ilk stop-motion animasyon filmi Fantastic Mr. Fox da BluTV’nin Mart ayı programında… Usta yönetmen Oliver Stone’un yönetmenliğini üstlendiği gerilim filmi JFK ve başrollerinde Robert Downey Jr. ile Val Kimmer’ı bir araya getiren kara komedi- aksiyon filmi Kiss Kiss Bang Bang bu seçkide öne çıkan yapımlar arasında yer alıyor.

  BluTV, bu ay arşivine son olarak Sergio Leone’nin klasikleşmiş filmi Once Upon A Time In Americayı katıyor. Robert De Niro ve James Woods gibi usta isimlerin başrolü paylaştığı Once Upon A Time In America birlikte büyüyen bir grup Yahudi gencin gangster dünyasına girişini konu alıyor.

  Benzer İçerikler