Bridgerton’ın 3. sezonunda Hannah Dodd, Francesca Bridgerton rolünü devralıyor

 Bridgerton’ın 3. sezonunda Hannah Dodd, Francesca Bridgerton rolünü devralıyor

İngiliz aktör Hannah Dodd, Netflix’in hit romantik dizisi “Bridgerton”ın yaklaşmakta olan 3. sezonunda Ruby Stokes’tan Francesca Bridgerton rolünü devralacak.

Stokes, ilk iki sezondaki rolünden ayrılıyor, çünkü başka bir Netflix dizisi olan “Lockwood & Co”nun başrolü olacak. Yeniden yapılanma, Dodd’un canlandıracağı Francesca Bridgerton’ın yeni sezonlarda ekranda daha fazla yer alabileceğinin sinyallerini veriyor. Francesca 1. sezonun sadece iki bölümünde yer aldı, bu sırada Londra’da çocukların Winnie Teyzesiyle piyano öğreniyordu. 2. sezonda daha fazla ekran süresi aldı ve üç bölümde ortaya çıktı.

Karakter açıklamasına göre, “Francesca Bridgerton konuşkan, dışa dönük ailesi içinde biraz gizemli VE Öekingen doğasına rağmen, konu toplum meselelerine geldiğinde iyi geçiniyor, pragmatizmle güçlendirilmiş, kararsız tonu şaşırtıyor, ancak en az arzu ettiğinde en çok dikkat çekiyor gibi görünüyor. ”

Dodd daha önce “Find Me in Paris”, “Harlots”, “Flowers in the Attic: The Origins”de rol aldı ve “Anatomy of a Scandal”da Sienna Miller’ın genç versiyonunu oynadı. Temmuz ayında Netflix’e gelecek olan “Enola Holmes 2”de Millie Bobby Brown’ın karşısında yardımcı bir rol oynayacak.

Benzer İçerikler