Doctor Who, Yılbaşında Daleklerle Dolu Bir Bölümle Ekrana Geliyor

   Doctor Who, Yılbaşında Daleklerle Dolu Bir Bölümle Ekrana Geliyor

  Doctor Who, yılbaşında Daleklerle dolu özel bir bölümle ekranlara geliyor. Chris Noth’un yeniden Jack Robertson rolünü üstlendiği bu özel bölümün konuk oyuncusu ise Dame Harriet Walter.

  Onüçüncü Doktor ve ekibi, 2021 yılını “Daleklerin Devrimi” başlıklı, aksiyon dolu bir bölümle başlatacak. Bu özel bölüm, yılbaşı günü BBC First‘te yayımlanacak.

  Bu Doctor Who yılbaşı bölümünde John Barrowman MBE ve Chris Noth rol alacak. John Barrowman MBE, Kaptan Jack Harkness rolüyle karşımıza çıkacak. Chris Noth ise gözden düşmüş Jack Robertson olarak diziye geri dönecek.

  Chris Noth daha önce dizinin 11. sezonundaki “Birleşik Krallık’ta Arachnids” bölümünde yer almıştı.

  Sahne ve ekran yıldızı Dame Harriet Walter ve televizyon yıldızı Nathan Stewart-Jarrett da bu özel bölümle ilk kez Dr. Who‘ya dahil olacak.

  Doctor Who

  Onüçüncü doktoru, en son Doktor’un kaderinin sonsuz bir hapishanede kilitlendikten sonra dengede asılı kaldığı 12. sezon finalinde görmüştük. “Daleklerin Devrimi”nde, Doktor’un en yakın arkadaşları Yaz (Mandip Gill), Ryan (Tosin Cole) ve Graham (Bradley Walsh) hayatlarını onsuz idame ettirmek zorunda kalıyorlar. Ancak kısa süre sonra Doktor’un en büyük düşmanlarından biri olan Daleklerin de dahil olduğu rahatsız edici bir plan ortaya koyuyorlar. Doktor olmadan Daleklerle nasıl savaşabilirsiniz? Kaptan Jack’in yardımına rağmen, ekip şimdiye kadarki en korkutucu zorluklarından biriyle yüzleşmek zorunda…

  Özel bölümle ilgili değerlendirmelerde bulunan yapımcı Chris Chibnall şunları söyledi: “Bu yılki Doctor Who Yılbaşı Özel Bölümü olağanüstü yetenekli oyuncularla dolu. Başka nerede bir İngiliz Kraliyet Ailesi oyunculuk üyesini, dünyaca ünlü bir ABD sinema yıldızını, uluslararası bir sahne ve ekran yıldızını ve Britanya’nın en ateşli genç oyuncularından birini sadece konuk oyuncu kadrosunda bulabilirsiniz ki! Bu isimleri bir de Jodie Whittaker, Bradley Walsh, Mandip Gill ve Tosin Cole ve Dalekler ile bir araya getirin… Gerçek bir yetenek patlaması!”

  Doctor Who – Dalek’lerin Devrimi, 1 Ocak Cuma günü yerel saat ile 22:05’te BBC First kanalında ekranlara gelecek.

  Onüçüncü Doktor, Jodie Whittaker tarafından canlandırılıyor.

  Benzer İçerikler