Erkan Can, Ercüment Çözer Dizisine Katıldı

   Erkan Can, Ercüment Çözer Dizisine Katıldı

  Ercüment Çözer’in hikayesini izleyicilerle buluşturacak olan Saygı dizisinin kadrosuna usta oyuncu Erkan Can da katıldı

  Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi‘nin unutulmaz anti-kahramanı Ercüment Çözer’in hikayesini anlatan Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi‘nde artık Erkan Can da var.

  Dizi için hazırlıklar sürerken sürpriz bir haber geldi. Dizinin yayıncısı BluTV, usta oyuncu Erkan Can’ın da Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi‘ne katıldığını duyurdu. Erkan Can, dizide Ercüment Çözer’in arkadaşı Yavuz karakterini canlandıracak.

  BluTV, YouTube kanalında usta oyuncunun okuma provasından bir kesit de paylaştı.

  Sonbaharda izleyiciyle buluşması beklenen Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi‘nin başrollerini Nejat İşler, Boran Kuzum ve Miray Daner paylaşıyor. Senaryosunu Behzat Ç.‘nin senaristi Ercan Mehmet Erdem’in kaleme aldığı dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Ali Taner Baltacı oturuyor.

  Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi‘nde Ercüment Çözer’in yolu, Helen ve Savaş adındaki iki idealist genç ile kesişiyor. Toplumdaki yozlaşmanın çözümünü kendi adaletini sağlamakta arayan Ercüment Çözer, bu gençlerin onunla aynı amaç doğrultusunda hareket ettiğine inanıyor.

  Koronavirüs pandemisi dolayı Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi‘nin provaları çevrimiçi devam ediyor. Dizinin İstanbul’da yapılacak çekimlerine ise yakın zamanda başlanması planlanıyor.

  Benzer İçerikler