‘Etkileyici’ Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

   ‘Etkileyici’ Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

  Gain, linç kültürüne dair ses getirici bir diziyi izleyicilerle buluşturuyor: Etkileyici. Merakla beklenen dizinin yayın tarihi de belli oldu.

  İsmi popüler futbolcu Emre Kunda ile bir skandala karışan “influencer” Leyla’nın, toplum ve basın tarafından uğradığı linçe boyun eğmeyerek verdiği mücadeleyi izlemeye hazır mısınız? Sosyal medya fenomenliği, kadına ve erkeğe yüklenen roller ile basın ve medyanın kitleleri sürükleme gücünü ele alan dizi Etkileyici, 28 Kasım’da Gain‘de yayına giriyor.

  İlk sezonu 25’er dakikalık 10 bölümden oluşan ve her hafta 2 bölüm olarak yayına girecek olan dizi 28 Kasım’da izleyiciyle buluşuyor. Etkileyici, iddialı senaryosunun yanı sıra, sosyal medya dünyasına atıfta bulunan farklı görsel anlatım teknikleriyle de dikkat çekmeye hazırlanıyor.

  Başrollerini Aslıhan Malbora ve Bertan Asllani’nin paylaştığı dizinin yönetmen koltuğunda Hande Türkel otururken, çarpıcı senaryosu ise Murat Kepez ve Zeynep Koçak’ın ortak imzasını taşıyor.

  Etkileyici dizisinin konusu

  Çok takipçili sosyal medya influencer’ı bir kadın olan Leyla’nın adı, çok popüler bir futbolcu olan Emre Kunda’yla skandala karışır. Emre Kunda’nın geri adım atmamasıyla büyüyen olaylarla haksızlığa uğrayan Leyla, toplum ve basın tarafından büyük bir linç girişimine maruz kalır.

  Etkileyici, tüm bu olaylar karşısında korkup geri adım atmayarak kendi bildiği yolu savunan ve toplumun ona dayattığı kadın rollerini tamamen reddederek savaşan bir kadının ayakta kalma hikayesini anlatıyor.

  Benzer İçerikler