FilmBox Nisan Ayı Programı: Filmler, İlginç Belgeseller ve Programlar

 FilmBox Nisan Ayı Programı: Filmler, İlginç Belgeseller ve Programlar

FilmBox’ın en parlak yıldızları, en sürükleyici öykülerle birleştiren birbirinden güzel yapımları ve SPI International’ın ilginç belgeselleri, moda, oyun spor, teknoloji programları nisan ayı boyunca evde geçirdiğimiz zamana renk katacak.

Bu dönemde FilmBox’ta izlenecek filmler arasında, 1974 yapımı kült film Death Wish‘in başrolü Bruce Willis’in üstlendiği yeniden çevrimi yer alıyor. Bruce Willis öykünün yeni anlatımında kendini hayat kurtarmaya adamış bir travma doktoru olarak karşımıza çıkıyor ve ailesine yapılan bir saldırı sonucunda, adaleti kendisi aramaya başlıyor. Yönetmen koltuğunda Eli Roth’un oturduğu Öldürme Arzusu, 3 Nisan Cuma, 21.30’da FilmBox ekranında olacak.

FilmBox’ta izlenecek bir diğer sürükleyici film, Samuel L. Jackson’ın başrolde olduğu Büyük Oyun (Big Game). ABD Başkanı’nın uçağı Airforce One’a yapılan bir saldırı sonrası, başkanı kurtarmak için harekete geçen genç bir kampçının öyküsünü anlatan film, 4 Nisan Cumartesi, saat 14.10‘da ekrana gelecek.

Bugünlerde gece geç vakte kadar oturmayı sevenlerin ilgisini çekecek bir diğer FilmBox filmi, Liam Neeson ve Antonio Banderas’ı başrollerde bir araya getiriyor. 25 yıllık mutlu bir evliliğin, tesadüfen ortaya çıkan bir bilgi ile bir anda bir aşk üçgenine dönüşmesini öyküleştiren Başka Bir Adam (The Other Man), 5 Nisan Pazar’ı 6 Nisan Pazartesi’ye bağlayan gece saat 00.40’ta ekrana gelecek.

9 Nisan Perşembe gündüz kuşağında, efsane oyuncu John Travolta bir casusluk ve cinayet öyküsü olan Paris’ten Sevgilerle (From Paris with Love) ile ekranlarda olacak. Zaman zaman CIA adına ufak işler yapan ve bir kara operasyon görevlisi olmak hayalleri kuran ABD’nin Paris Büyükelçiliğinde görevli hırslı bir gencin, vahşi bir cinayet vakasının ortasında bulma öyküsünü anlatan filmin yayın saati, 15.50.

10 Nisan Cuma günü ise iki iddialı film bizi bekliyor. Ben Affleck ve Tommy Lee Jones’un başrolleri paylaştığı Büyük Adamlar (The Company Men), iş dünyasının aile yaşantısına yansımalarını konu alıyor. Gündüz kuşağında ekrana gelecek filmin yayın saati 15.10.

Aynı günün akşamında ise aksiyon yüklü bir Arnold Schwarzenegger fırtınası bizleri bekliyor: Geçit Yok (The Last Stand). Bir operasyonda istemeden bir arkadaşının yaralanmasına neden olan bir kanun adamının, görev kendisini çağırdığında sorumluluk almasını anlatıyor. Filmin yayın saati, 19.45

FilmBox izlemek isteyen sinemaseverler, seçkin TV platformları TV+ Kanal 20, KabloTV Kanal 336, D-Smart Kanal 19 ve Vodafone TV üzerinden kanala ulaşabiliyor. FilmBox içeriklerine ayrıca FilmBox Live internet sitesi ve uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor.

Benzer İçerikler