Fragman | Kara Sevda’da Finale Geri Sayım Sürüyor

   Fragman | Kara Sevda’da Finale Geri Sayım Sürüyor

  Ay Yapım imzalı ‘Kara Sevda’da büyük final yaklaştıkça heyecan dozu da yükseliyor. Sonunda kızları Deniz’le birlikte bir aile olan Kemal ve Nihan, hayatlarının en mutlu günlerinin tadını çıkaracak. Kemal, Deniz’le kaçırdığı günlerin acısını çıkarırken, Emir’in yeni intikam planı ekran başındakileri şoke edecek.

  Kemal ve Nihan, birlikte verdikleri amansız mücadelenin ardından, birbirlerine kavuşmuş olmanın mutluluğu içinde balayı günlerini yaşayacaklar. Her şeyi geride bırakan kara sevdalılar, Deniz’le birlikte artık tam bir aile olarak bulutların üstünde, hayalini kurdukları mutluluğu yaşayacaklar. Oğlu Poyraz’la birlikte hayatındaki en değerli varlığı da kaybeden Emir, yaşadıklarının sorumlusu olarak gördüğü Kemal’i yok etmek için intikam planını devreye sokacak. Emir’in kaçma planları yaptığını bilen Kemal, Emir’le arasındaki savaşı bitirmek ve onu hak ettiği yere, hapishaneye göndermek için harekete geçecek. İşini şansa bırakmak istemeyen Kemal ve Emir arasındaki nefes nefese kovalamaca, yürekleri ağza getirecek.

  Şeker Portakalı’na Veda

  Her şeye rağmen, Deniz’i kızı gibi gören Emir, onu son kez görmek için akıllara durgunluk verecek bir plan yapacak. Tüm risklerine rağmen, Kemal ve Nihan’ın yanı başında olduğu halde tehlikeyi göze alarak “şeker portakalı”na veda edecek. Gerçek sevgiyi ilk kez Deniz’le tadan Emir’in, Nihan ve Kemal’in kızlarıyla birlikte mutluluklarına şahit olduğu anlarda, intikam hırsı daha da büyüyecek.

  Kemal ve Emir’in amansız savaşında sona doğru yaklaşırken, büyük sürprizlerin ekrana geleceği Kara Sevda’nın yeni bölümü, 7 Haziran Çarşamba saat 20:00’da Star TV’de ekrana gelecek.

  72. Bölüm Fragmanı

  Benzer İçerikler