Gönül Dağı, Yeni Bölümüyle Ekranlara Geliyor

   Gönül Dağı, Yeni Bölümüyle Ekranlara Geliyor

  TRT1‘in sevilen dizisi Gönül Dağı, yirminci bölümüyle ekranlara geliyor. Peki, 13 Mart Cumartesi akşamı saat 20.00‘de yayınlanacak Gönül Dağı’nın bu yeni bölümünde neler olacak?

  Yeni bölümde, Taner ile Dilek evlilik kararlarını ailelerine açmaya karar verirler. Fakat bu konuşma hem Taner hem de Dilek için o kadar da kolay olmayacaktır…

  Sefer, Zahide’nin daveti üzerine akşam yemeğine gelir. Ailece yenilen yemeğin sonunda düğün konuşulur. Zahide sade bir nikahta ısrarcı olur, fakat devreye Muammer’in girmesiyle nişan ve düğün kararı alınır. Tez vakitte nişan hazırlıklarına başlayan Sefer ve Zahide’yi nasıl sürprizler beklemektedir?

  Yaşar’ın baskılarına daha fazla dayanamayan Elif yüzüğü atar. Bunu sindiremeyen Yaşar, nişan günü olay çıkarır. Kullandığı ilaçların etkisiyle sağlığı bozulan Cemile ise herkesi korkutacaktır. Hastaneye kaldırılınca ortaya çıkan gerçekler herkesi nasıl etkileyecektir?

  Gönül Dağı’nın başrolleri Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan paylaşıyor. Dizinin yapımcılığını Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Yahya Samancı üstleniyor. Gönül Dağı dizisinin oyuncu kadrosunda Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Zümre Meğreli ve Ruhi Sarı gibi isimler de yer alıyor.

  Bu arada yirminci bölümün fragmanı da paylaşıldı.

  Gönül Dağı yeni bölümüyle 13 Mart Cumartesi saat 20:00’de TRT 1’de.

  Benzer İçerikler