“Hakan: Muhafız”, Netflix’ten 3 ve 4. Sezon Onaylarını da Aldı

   “Hakan: Muhafız”, Netflix’ten 3 ve 4. Sezon Onaylarını da Aldı

  [highlight]Bir süredir konuşuluyordu, sonunda resmiyet kazandı. Netflix’in ilk Türk orijinal dizisi Hakan: Muhafiz, 3 ve 4. sezonları için de onay aldı.[/highlight]

  14 Aralık’ta tanıştığımız The Protector (Hakan: Muhafız), yoluna hızla devam ediyor. Halihazırda 2. sezonunu beklediğimiz Netflix’in ilk Türk orijinal dizisi, 3 ve 4. sezon onaylarını da aldı. Başlıca rollerini Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş ve Yurdaer Okur’un üstlendiği fantastik süper kahraman öyküsünün yeni sezonlarının 2020’ye yetiştirilmesi planlanıyor ama tabii öncelikle 2. sezon yolda. Yeni sezonda kadroya Engin Öztürk ve Boran Kuzum’un da dahil olduğunu hatırlatalım hemen.

  Hakan, son muhafız olabilecek mi?

  Netflix adına O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Hakan: Muhafız‘da Hakan’ın (Çağatay Ulusoy), tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesi ve yaşantısının bir anda altüst olarak epik bir maceraya adım atmasını izliyoruz.

  Geçmişle geleceğin, Doğu ile Batı’nın buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan, aslında öykünün başında Kapalıçarşı’daki bir esnaftan farksız herhangi bir genç ama çok kısa zamanda doğduğu ve büyüdüğü şehrin gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğrenmesiyle bambaşka bir dünyala adım atıyor.

  Benzer İçerikler