‘In Treatment’ Geri Dönüyor, Başrolde Uzo Aduba Var

   ‘In Treatment’ Geri Dönüyor, Başrolde Uzo Aduba Var

  Sevilen HBO dizisi In Treatment, geri dönüyor. Orijinali 2008 ila 2010 yılları arasında üç sezon yayınlanan dizinin dördüncü sezonu için çalışmalar başladı. Yeni In Treatment sezonunda başrol ise Uzo Aduba’ya emanet.

  HBO, 27 Ekim’de yaptığı basın açıklamasında, yayınlandığı üç sezonda geniş bir hayran kitlesi kazanan In Treatment‘ın yeniden çekileceğini duyurdu. Yapılan açıklamada “Yapım sürecinin bu sonbaharda Kovid-19 yönergeleri uyarınca başlaması ve 2021’de dördüncü sezonun ilk bölümünün yayınlanması planlanıyor” denildi.

  In Treatment, ilk üç sezonunda, 50’li yaşlardaki psikoterapist Dr. Paul Weston’ı merkezine alıyordu. Weston’ın kendisi de çeşitli sorunlarla boğuşuyor ve bu yüzden terapi için eskiden tanıdığı Dr. Gina Toll’a danışıyordu. Bir yandan Paul Weston’ın yaşamına ve sorunlarına tanık olurken, bir yandan da kendi danışanlarıyla olan seanslarını izliyorduk.

  Dizinin ilk üç sezonunda başrol Paul Weston’ı canlandıran Gabriel Bryne‘e emanetti. 2021’de izleyiciyle buluşması planlanan dördüncü sezonda ise başrolü Uzo Aduba devralacak. Emmy Ödüllü oyuncu, “gözlemci ve empati kurma yeteneğine sahip” Dr. Brooke Lawrence karakterini canlandıracak.

  Uzo Aduba, Orange Is The New Black dizisinde canlandırdığı Suzanne Warren karakteriyle 2014 yılında Emmy Ödülü kazanmıştı. 39 yaşındaki oyuncu bu yıl Hulu mini-dizisi Mrs. America‘da da rol aldı.

  Dördüncü sezonun yapımcılığını ise Mark Wahlberg’in üstlenmesi bekleniyor.

  In Treatment‘ın dördüncü sezonu HBO ve HBO Max’te yayınlanacak.

  Benzer İçerikler