Jared Leto, ‘Justice League’ İle Bir Kez Daha Joker Oluyor

 Jared Leto, ‘Justice League’ İle Bir Kez Daha Joker Oluyor

Jared Leto, bir kez daha DC evreninin en sevilen karakterlerinden Joker’i canlandırmaya hazırlanıyor. Leto, efsanevi karakteri bu defa Zack Snyder‘in yönetmenliğini yaptığı yeni Justice League filminde canlandıracak.

Joker karakteri bugüne kadar birçok yıldız oyuncu tarafından canlandırıldı. Jack Nicholson‘dan Mark Hamill‘a, Heath Ledger‘dan Joaquin Phoenix‘e birçok önemli isim bu karaktere can verdi. Joker rolü son olarak 2019 Joker filmindeki rolüyle Phoenix’e En İyi Oyuncu dalında Oscar getirdi.

Jared Leto da Joker rolüyle dikkat çeken isimlerdendi. 48 yaşındaki Amerikalı oyuncu, karakteri 2016 tarihli Suicide Squad filminde canlandırmıştı. Sevilen oyuncu şimdi bir kez daha Joker kılığına girecek.

The Hollywood Reporter‘ın haberine göre 2017 tarihli Justice League filminde yer almayan Joker, Zack Snyder’in Justice League filminde yer alacak. Filmde karakteri ise Jared Leto canlandıracak. Leto, böylece ek sahnelerin çekiminde  Ben Affleck, Ray Fisher ve Amber Heard’e katılacak.

Zack Snyder, 2017 tarihli Justice League filminde de yer almayı istemişti. Ama bir ailevi trajedi yaşayınca 2016 projeden ayrılmak zorunda kalmıştı. Projeyi Snyder’den Joss Whedon devralmıştı.

Jared Leto’nun Joker’i canlandıracağı yeni Justice League filminin ise 2021 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

Leto, son olarak Blade Runner 2049 ve The Outsider filmlerindeki rolleriyle dikkat çekmişti. Yıldız oyuncu, Blade Runner 2049‘da Niander Wallace ve The Outsider‘da Nick Lowell karakterlerini canlandırmıştı.

Benzer İçerikler