‘Kahraman Babam’ Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

   ‘Kahraman Babam’ Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

  Yakında Show TV‘de izleyiciyle buluşacak Kahraman Babam dizisinin yayın tarihi belli oldu. Duygu yüklü hikayesiyle Kahraman Babam, 14 Haziran Pazartesi ekran yolculuğuna başlıyor.

  Dram ve aksiyonu bir araya getirecek yapım, bir babayla kızının duygu yüklü hikayesini anlatacak. Dizi, bir yandan da kahraman itfaiyecilerin zorlu mücadelelerini göstererek heyecanlı sahnelere imza atmaya hazırlanıyor.

  Kahraman Babam‘ın tanıtımı da yayınlandı. Tanıtımda Uğur’un (Görkem Sevindik), kızı Ömrüm’ü (Ebrar Alya Demirbilek) görmek için yaşadığı dramatik olaylar dikkat çekiyor. Ayrıca itfaiyecilerin kurtarma çalışmalarıyla heyecan verici sahnelerin sinyallerini veriyor.

  Sema Ergenekon’un senaryo süpervizörlüğünü üstlendiği dizi, Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya’nın kaleminden çıkıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Osman Kaya oturuyor. Kahraman Babam’ın oyuncu kadrosundaysa şu isimler var: Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Efekan Can, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınlıoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca ve Tuğçe Karabayır.

  Dizinin başrol oyuncusu Görkem Sevindik, daha önce Söz dizisindeki rolüyle dikkatleri çekmişti. Sevindik, Kalbim Seni Seçti, Kurtlar Vadisi: Pusu ve Ramo dizilerinde de rol almıştı.

  10. Ev imzalı Kahraman Babam, 14 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV‘de başlıyor.

  Benzer İçerikler