“Kimse Bilmez” 2. Bölüm: Ali, Tövbesini Sevda İçin Bozacak mı?

 “Kimse Bilmez” 2. Bölüm: Ali, Tövbesini Sevda İçin Bozacak mı?

[highlight]Keremcem, Özgü Kaya ve Engin Hepileri’nin başrolleri paylaştığı Kimse Bilmez, 2. bölümüyle ekranda bu akşam. Yılların oyuncusu Ahmet Mekin’in de görüneceği yeni bölümde Pilot ve Uygar’la yeniden karşı karşıya kalan Ali, tövbesini bozmanın eşiğine geliyor…[/highlight]

Ali, Sevda’yı Uygar’ın elinden kurtarırken yaralanır. Sevda’yla birlikte Ali’nin yurttan hocası Tuğrul Baba’nın evine sığınırlar ancak Pilot ve Uygar peşlerindedir. Üstelik Uygar, Ali’nin yaralı olduğunu bilmektedir ve bunu fırsata çevirmeye kararlıdır.

Uygar, Ali’yi bulmak için Hüdaverdi’yi konuşturmaya karar verir ancak hiç ummadığı bir sürprizle karşılaşır.

Pilot’un Duygu’ya duyduğu aşk gelişirken Duygu, Sevda’yı Ali’nin yanından ayırma telaşındadır. Bu amaçla yaptığı hamle, Ali’yi büyük bir tehlikeye sürükler.

Ali, Pilot ve Uygar’la yeniden karşı karşıyadır. Tövbesini bozmanın eşiğine gelir.

Ali’nin Sevda’yı evine bırakmasıysa, kimsenin bilmediği büyük sırrın kapılarını aralayacaktır…

Yılların usta oyuncusu Ahmet Mekin’in ilk kez görüneceği Kimse Bilmez‘in 2. bölümünde olaylar böyle şekilleniyor…

Kartal Çidamlı ile U. Hakan Eren’in yönettiği Baba Yapım imzalı dizide senaryo Hasan Burak Kayacı’ya ait. Dizide başlıca rolleri Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri, Burak Serdar Şanal, Zeynep Elçin, Zehra Yılmaz, Kubilay Penbeklioğlu, Özlem Başkaya, Ferdi Kurtuldu, Yiğit Koçak, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Onur Dikmen, Mehmet Ali Kaptanlar, Adnan Biricik ve Ahmet Mekin üstleniyor.

Kimse Bilmez, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler