“Kurşun” 2. Bölüm: Savcı Orhan, Elindeki Tek Tanığı Kurtarabilecek mi?

 “Kurşun” 2. Bölüm: Savcı Orhan, Elindeki Tek Tanığı Kurtarabilecek mi?

[highlight]Savcı Orhan Atmaca ile gazeteci Leyla Devrim’in yeraltı dünyasına karşı birlikte verdikleri mücadeleyi anlatan Kurşun, bu akşam 2. bölümüyle ekranda. Engin Altan Düzyatan’la Burçin Terzioğlu’nun başrollerde olduğu dizinin yeni bölümünde cinayet davasının seyrini değiştirecek bir tanık ortaya çıkıyor ve…[/highlight]

Peşinde olduğu davanın yolunda kardeşi Zeynep’i kaybeden Orhan, bu işin arkasında olanları ortaya çıkarmaya kararlıdır. Orhan bu büyük acıyı yaşarken, kendini de suçlamaktadır. Sevdiklerini koruyamamak, girdiği çıkmazı sorgulamasına yol açar.

Leyla, Zeynep’in ölüm emrine tanık olmuştur. İstanbul’un Boğası’nın bu olayın arkasındaki isim olduğunu Orhan’a söyleyemez.

Orhan Atmaca’nın davadan vazgeçmediğini bilen Nuri Kargı, nam-ı diğer İstanbul’un Boğası, onu durdurmak için elinden geleni yapacaktır.

Davayla ilgili sürpriz bir gelişme yaşanır. Maktul Filiz Ertan’ın arkadaşı Gülce, olaya tanık olduğunu ve konuşmak istediğini söyler. Orhan, Gülce’yi koruma altına alır. Elindeki tek tanık Gülce’dir ve bu tanık davanın seyrini değiştirecektir. Leyla da Orhan’dan haberiz Gülce’yi aramaktadır.

Orhan, Gülce’yi dava için saklamaya devam ederken genç kadın, mahkemeye çıkmasını istemeyenler tarafından kaçırılır ve…

Kurşun’un 2. bölümünde olaylar, baş döndüren bir hızla ilerliyor…

Most Production imzalı dizide kadro şu isimlerden oluşuyor: Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş, Begüm Akkaya, Gülizar Irmak, Şebnem Dilligil ve Cem Kurtoğlu.

Senaryosunu Kerem Deren, Çisil Hazal Tenim ve Ayberk Çınar’ın yazdığı dizinin yönetmenleriyse Murat Can Oğuz ve Burak Arlıel.

Kurşun, yeni bölümüyle bu akşam Fox TV’de…

Benzer İçerikler