“Kurşun” 6. Bölüm: Orhan, Babasına Ne Olduğu Sorusunun Peşinde

 “Kurşun” 6. Bölüm: Orhan, Babasına Ne Olduğu Sorusunun Peşinde

[highlight]Başrollerini Engin Altan Düzyatan’la Burçin Terzioğlu’nun paylaştığı Kurşun, 6. bölümüyle ekranda. Bu akşam yayınlanacak yeni bölümde Orhan’la Leyla’nın birlikte yürüdükleri çetin yol, ikilinin ilişkilerinin yeni bir boyuta ulaşmasını sağlayacak…[/highlight]

Orhan ve Leyla büyük haber planlarının suya düşmesi ve Kerim Paşa’nın adaletin pençesinden kurtulmasıyla umutsuzluğa kapılırlar ama pes etmeye niyetleri yoktur.

Filiz Ertan cinayetindeyse sürpriz bir gelişme yaşanır.

Nuri Kargı’nın beklenmedik hamlesiyle Orhan ve Leyla bir darbe daha alır.

Babası hakkında şoke edici bir bilgiye ulaşan Orhan, annesini yaralayacağını bile bile zor bir karar alır. Leyla’nın da yardımıyla babası hakkında çok önemli gerçeği ortaya çıkarmak için harekete geçer.

Kerim Paşa’nın girişimleriyle cezaevinden çıkan Serdar, Aydın’dan intikam almanın peşine düşer. Fakat Bünyamin ve Orhan’ın hamlesini hesaba katmamıştır.

Kerim Paşa ve Nuri, Fahri üzerinden kurdukları yeni planlarını hayata geçirirken hiç ummadıkları bir durumla karşı karşıya kalırlar.

Orhan, babasına ne olduğu sorusunun cevabını tehlikeli yollara başvurarak ararken Leyla, Nuri’nin karşısına şoke edici bilgilerle çıkar.

Orhan ile Leyla’nın birlikte yürüdükleri çetin yol, ikilinin ilişkilerinin yeni bir boyuta ulaşmasını sağlayacaktır.

Most Production imzalı Kurşun‘da başlıca rolleri Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş, Begüm Akkaya, Gülizar Irmak, Şebnem Dilligil, Cem Kurtoğlu, Ünal Silver ve Mehmet Yılmaz Ak üstleniyor.

Çisil Hazal Tenim ve Ayberk Çınar’ın senaryosunu yazdığı dönem dizisinin yönetmenleriyse Murat Can Oğuz ve Burak Arlıel.

Kurşun, yeni bölümüyle bu akşam Fox TV’de…

Benzer İçerikler