Masumlar Apartmanı, Bugün Yeni Bölümüyle Ekranlara Geliyor

     Masumlar Apartmanı, Bugün Yeni Bölümüyle Ekranlara Geliyor

    TRT 1’in izlenme rekorları kıran, ilgiyle takip edilen Masumlar Apartmanı dizisi 26 Ekim Salı akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle ekranlara geliyor.

    Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Masumlar Apartmanı, çarpıcı öyküsüyle yeni bölümünde yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Yeni bölümleri merakla ve heyecanla beklenen Masumlar Apartmanı‘nda bu hafta neler olacak?

    Gülben’in sürprizi, Esat için hiç de hoş olmayan bir emrivakidir. Esat’ın verdiği tepkiyle panikleyen Gülben’in imdadına ise her zamanki gibi Safiye yetişir. Durumu düzeltmek ve Gülben’e cesaret vermek için imkansızı başaracak ve kendini aşan bir adım atacaktır. Han, Naci ve Gülben’in desteğiyle kendini yapacağı fedakarlığa hazırlayan Safiye, bir yandan da korkularıyla savaş halindedir. İyi niyetle çıktığı bu yolculuğun sonundaysa onu çok kötü bir sürpriz bekler. Bu sırada Esra, Rüya’yla ilgili bir gerçeği tesadüfen öğrenir ve bu konuda onunla yüzleşir. Ancak bu yüzleşme, bir başkasının daha Rüya’nın sırrını öğrenmesiyle sonuçlanır.

    Benzer İçerikler