Millie Bobby Brown, Logan Filmi Seçmelerine Katıldığını Açıkladı

   Millie Bobby Brown, Logan Filmi Seçmelerine Katıldığını Açıkladı

  Daha önceki küçük çaplı işlerinin ardından Neflix dizisi Stranger Things ile tanınır hale gelen küçük oyuncu Millie Bobby Brown, Logan filminin seçmelerine katıldığını açıkladı.

  Variety’nin hazırladığı “Actors on Actors” programı kapsamında Evan Rachel Wood ile röportaj gerçekleştiren Millie Bobby Brown, Wood’un sorduğu “En iyi geçen audition’ın (oyuncu seçmeleri) hangisiydi?” sorusuna karşılık çekinmeden “Logan” olduğunu söyledi.

  Hugh Jackman’in rol aldığı Logan serisinin son filminde, Dafne Keen tarafından canlandırılan ve çok beğenilen, Logan’ın X-23 kod adlı kızı Laura rolü için yönetmen James Mangold’un karşısına çıktığını açıklayan Brown, deneyimini şöyle anlattı:

  ” ‘Müthiş olacağım, gerçekten hazır olduğumu göstereceğim’ gibi hazırlanmıştım ve odada oturduğum yerde texti okuyordum. Dürüst olmak gerekirse, kendimi bir aktör gibi hissettim, seçmelerin yapıldığı odada Hugh Jackman’a çarptım ve James Mangold da tam önümde oturuyordu.”

  Rolü alamamış olsa, rolün yeni sahibi olan Dafne Keen’e selam verdiğini söyleyen Brown: “Keen’i izledim; inanılmazdı,” dedi.

  En kötü audition’ı için ise bir Barbie reklamını örnek veren Millie Bobby Brown, “Çok garipti,” dedi ve anlattı: “Zordu. Yukarı ve aşağı atlamak zorundaydım. Bana oyuncakları verdiler, ne olduğunu bile bilmiyordum, sadece tutmak, ayağa kalkmak ve diğer kızı taklit etmek zorunda kalmıştım.”
  Fotoğraf: Lauren/Variety/REX/Shutterstock

  Benzer İçerikler